gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erkin Koray - Yağmur

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Yağmurun sesine bak Aşka davet ediyor Cama vuran her damla
    Beni harap ediyor

Bu yağmur seni benden
    Alıp götüren yağmur
    Aşkımızı sel gibi
    Silip süpüren yağmur

Her damlada ah ettim
    Hayatıma kahrettim
    O kadar yanlizim ki
    Seni nasıl kaybettim
    Hayatima kahrettim
    Ooofff oooffff oooffff

Ne zaman kapım çalsa
    Sen geldin sanıyorum
    Korkarım ki aşkımı
    Boşyere arıyorum

Yine yağmur yağacak
    Seni benden alacak
    En acı ızdırabın
    Deryasına salacak

Her damlada ah ettim
    Hayatıma kahrettim
    O kadar yanlizim ki
    Seni nasıl kaybettim
    Hayatima kahrettim
    Ooofff oooffff oooffff

Erkin Koray - Yağmur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Yalnızlar Rıhtımı

Erkin Koray - Yalnızlar Rıhtımı

bir ben miyim perişan gecenin karanlığında yosun tuttu gözlerim yalnızlar rıhtımında bütün gece ağladım dalgalar kucağında yosun tuttu gözlerim yalnızlar rıhtımında bir beni mi unuttular uçup gitti martılar geceler, ben ve deniz yalnızlar rıhtımında bütün gece ağladım dalgalar kucağında yosun tuttu gözlerim yalnızlar rıhtımında
  2. Erkin Koray - Fesuphanallah

Erkin Koray - Fesuphanallah

Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah x 2 Biri biterken öbürü de başlar vermesin Allah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2 Alemin keyfi yerinde yine maşallah x 2 Bize de bir gün kader güler güler inşallah x 2 Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Vallah x 2 Yok mu çaresi dostlar fesuphanallah x 2
  3. Erkin Koray - Estarabim

Erkin Koray - Estarabim

Çok memleketler gezdim Neler gördüm görmedim Şu kocaman dünyada Senin gibi görmedim. Böyle bir yar istemem İstesem de istemem Güller bitti dilimde Nasıl diyeyim bilmem. Estarabim,estarabim Sağdan soldan estarabim. Ateş olmayan yerde Duman tütmezmiş derler Zaman zaman halini Bir görseler gülerler. Böyle bir yar istemem İstesem de istemem Güller bitti dilimde Nasıl diyeyim bilmem...
  4. Erkin Koray - Aşk Oyunu

Erkin Koray - Aşk Oyunu

Her gece ben senin için Döküyorum gözyaşları Neden böyle değişti yar Gözlerinin bakışları? Aşk oyunu bunun adı Ayrılınca kalmaz tadı Her aklıma gelince sen Yüreğimde başlar acı Aşkımız bir serap oldu Gül yüzüm bak nasıl soldu Kurduğumuz hayallerin Sonu neden böyle oldu?
  5. Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Erkin Koray - Akrebin Gözleri

Akrebin gözleri her an üstümde sanki G F E Akrebin gözleri öyle yaman ki Öylece bakıyor hiç göz kırpmadan Bekliyor beni kımıldamadan Bekliyor beni kımıldamadan Akrebin gözleri akrebin akrep Akrebin gözleri akrebin akrep Hainlikle dolup boşalan bakışları Sanki bitmez bir kin nefret soluyor Yavaş yavaş yandan yaklaşışları Belli ki küçük bir fırsat kolluyor Belli ki...

Sayfayı Paylaş