gebe
  1. hazirangecesı

hazirangecesı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

eşim çocuk istemiyor...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hazirangecesı tarafından paylaşıldı.

kızlar okadar kırlıyorumki biz iki yıllık evliyiz maddi durmumuz çok ta aman aman değil ama geçiniyoruz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama eşim çocuk istemiyor bende çok kırlıyorum biraz daha bekleyelim para biriktirelim diyor.. ama biriktiği falanda yok bu gidişle iyice geç olcak benimle evlenen herkes ya hamile yada doğurdu bide herkes soruyo iyice bunalıyorum... ne yapsmda bu fikri ona kabul ettirsem

2. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    böyle bi durumda en guzelı kararlı bı sekılde konusmaktır bence ne hıssettıgını senın ıcın bu kadar onemli oldugunun farkında degıldır büyük ihtimalle... ilk yılımzda bende bebek ıstememıstım eşimin ısrarlarına ragmen maddıyad yok nasıl bakarız düsüncesiyle şimdi maddiyat var ama bu seferde bebegımız bizi istemiyo

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Belki daha hazır değildir iki yıl geçmiş ama kendini hazır hissetmiyo olabilir yinede pek üstüne düşme başbaşa olmanın tadını cıkar diyorum ben :)

eşim çocuk istemiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

demet kutluayın oğlu demet kutluay çocukları kutluayın çocukları kutluay ve çoçukları Kesinlikle doğru demet kutluaya katılıyor ve düşüncelerinden dolayıda kutluyorum:D Ünlü isimler erken yaşta yabancı dadılarla yabancı dil öğretilen çocuklar hakkında ne düşünüyorlar işte yanıtı.. Kızı İrem 2.5 yaşına giren, oğlu Ömer de 5.5 aylık olan Demet Kutluay, geçtiğimiz...
  2. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
  3. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  4. Eşim bebek istemiyor?

Eşim bebek istemiyor?

Eşim bebek sevmiyor Bebek istememek Arkadaşlar eşinin tepkileri yzünden bebek sahıbı olmayı ertelen varmı? nasıl bır yol ızlıyorsunuz?
  5. Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

çocuğunuz okula hazır mı,çocuğunuz okula gitmek istemiyor mu,çocuğum okula gitmekten korkuyor,çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapmalıyım, Okulların açılmasına sayılı günler kala bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Şimdiden çoğu ebeveyn daha okullar açılmadan bu sorun ile karşı karşıya. Uzmanlar, çocuğunuzun kaygısını gidermek...

Sayfayı Paylaş