gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

este lauder,este laauder türkiye,este lauder ürünleri,oje renkleri,oje renkleri 2011 Geçtiğimiz ay 2011 yaz sezonuna mercan, mor ve kahve tonları ile giriş yapan Estee Lauder, sezonun trendi olan bütün renkleri tamamlayarak tekrar bir tanıtım yaptı. Sarı ve turkuaz hariç neredeyse bütün renkler mevcut.

Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Her ne kadar yılın modasını takip edip, o yılın moda renklerine ağırlık vermemiz gerektiğini söylesede modacılar. Benim nacizane fikrimce; saç renklerinde ve makyaj renklerinde modayı takip etmek yerine, kişinin kendi ten rengine uygun olan renkleri kullanması daha yerinde olur diye düşünüyorum Melek'lerim:) Bu yazımızda, saç renk modasını ele almıyoruz:) 2011 ilkbahar makyaj renkleri...
  2. 2011 Yazının Moda Oje Renkleri

2011 Yazının Moda Oje Renkleri

oje renkleri oje renkleri 2011 2011 moda yazının Oje kullanmayı seviyorum özelliklede yaz mevsiminde bronz tenle ayrı bir güzel duruyor ojeler... 2011 yazında moda olacak oje renkleri karşınızda kızlar :tik:
  3. Este Lauder 2011 yaz ojeleri

Este Lauder 2011 yaz ojeleri

Estee Lauder, 2011 yaz ojelerinin tanıtımına mor, kırmızı-turuncu ve kahverengiyle başladı. Kahve tonlarını bu kış ben de dahil olmak üzere hepimiz severek kullandık, anlaşılan yaz sezonunda da kullanmaya devam edeceğiz. Estee Lauder’in turuncusu daha koyu ve kırmızıya yakın Dior’un ki ise bildiğin turuncu.
  4. 2011 yazının moda oje renkleri

2011 yazının moda oje renkleri

2011 moda oje renkleri moda oje renkleri 2011 yazının hangi renk yaz oje, 2011, renkleri, markaları, hakkında detaylı bilgiler Geldi gelecek derken yaz geldi kızlar...Peki bu yazın moda oje renklerini biliyormusunuz... Kıyafetlerinizi ojlerle tamamlamak lazım 2011 yazını moda oje renklerini biliyor musunuz? Hangi renk olursa olsun mat renklerin tercih edildiği 2011 yazının en moda...
  5. 2011 Batik yaz koleksiyonu

2011 Batik yaz koleksiyonu

batik tulum modelleri batik yaz koleksiyonu 2011 yaz modası giyim tulum modelleri batik 2011, yaz koleksiyonu, yaz modelleri, yazlık elbiseler, yaz kıyafetleri, trendleri burada arkadaşlar. Batik'in 2011 yaz koleksiyonundan en şık modelleri sizler için araştırdık ve bu yazımızda sunmak istedik Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş