Etype proğramı nasıl kaldırılır

ya ben bu lanet şeyi yapamdım yardımcı olurmsunuz metin2 de 93 lw hesabım var lag gelmsınden kokruyorum yardımcı olun lütfen

Uninstal işe yarıyor ben denedim.

etype

arkadaşlar başka bir yoluda var.
Şimdi masaüstünde etype simgesi olanlar(olmayanlar programı tekrar kursunlar) simgeye sağ tıklayıp dosya konumunu aç'a basın basınca zaten karşınıza unininstall etype yazıcak ona tıklayıp kaldırın :)
Not:programı kaldırırken antivirüs tepki veriyor sa antiviüsü kapatın :)
bir şey daha uninstall basınca karşınıza çıkan şeye no ya tıklayın :)
ben kaldırdım sıra sizde :)
haklısın kardeş çok doğru söylüyon benimde sinirlerim bi hayli bozulmuştu dediğiniş yapınca kalktı yalnız denetim masasındaki programlar yerinde aktif olmasada duruyor oradan program kaldır diyorum ama kaldırmıyo bu konuda bilgin varmı denetim masaından nasıl kaldıracağız aktif olmasada oarada kayıtlı olması bile sinirlerimi bozuyor :D:D

arkadaşlar başka bir yoluda var.
Şimdi masaüstünde etype simgesi olanlar(olmayanlar programı tekrar kursunlar) simgeye sağ tıklayıp dosya konumunu aç'a basın basınca zaten karşınıza unininstall etype yazıcak ona tıklayıp kaldırın :)
Not:programı kaldırırken antivirüs tepki veriyor sa antiviüsü kapatın :)
bir şey daha uninstall basınca karşınıza çıkan şeye no ya tıklayın :)
ben kaldırdım sıra sizde :)

haklısın kardeş çok doğru söylüyon benimde sinirlerim bi hayli bozulmuştu dediğiniş yapınca kalktı yalnız denetim masasındaki programlar yerinde aktif olmasada duruyor oradan program kaldır diyorum ama kaldırmıyo bu konuda bilgin varmı denetim masaından nasıl kaldıracağız aktif olmasada oarada kayıtlı olması bile sinirlerimi bozuyor :D:D

etype kaldırmanın yolu izle

baslat tuşuna basın arama motorundan etype aratın cıkan pıroğramların üzerine sağı tuşla kulasörü ac tıkla çıkan dosyayı üzerine sağı tusla ve sil sende benim gibi kurtuldun

etype SİLME kolaylığı

arkadaşım programı kaldır dedim ve dediklerinide yaptım ama hala duruyor nasıl yo ketcem onu ???

başlat tusunu ac arama motoruna etype arat cıkan dosyaya sağı tusla dosyayı ac de acılan dosyaya sağı tusla sil ve kurtul gene silemessen gizli dosyalarda arat gene cıkıyor onlarıda aynı sil

klasörü başlat arama motorundan bulabildim.unistala tıklayın no deyin dewam edin

başlat+ara+uninstal etype yazıp aratın sonra uninstal'li tıklayın karşınıza gelen küçük sayfada yes no çıkacak no 'yu tıkladıktan sonra finish diyerek tamamlıyorsunuz. hepsi bu kadar ... kolay gelsin

Benzer Diğer Konularımız !

Geri