Etype proğramı nasıl kaldırılır

daha kolay bi yol:; başlata gir ara çubuğundan un yaz arama yap uninstall etype ye gir no de next de sonra ondan sonra gelen boşluğa kaldır yaz fnish de sorun çözülr %100 hallolur.

arkadaşlar 1.de no deyin sonra next sonra finish bitti:D

etype

kardeşim bende çok uğraştım denetim masasından kaldırdım ama yinede çıkıyordu.programı aradım dosya bulunmuyor.bende sistemi geri yükleyerek kaldırdım. bidahada gelmedi.

sağolun :SEFA KÜSKÜ

Arkadaşlar başardım kalktı etype :) çok teşekkürler bilginiz için

başlattan programlara geliyoruz orda etype programına uninstall seçeneğine basıyor çıkan ekrnda no ya basıyoruz ve en son next ve finisf ve kurtuluyorsunz etypden

arkadaşlar en kolayı eğer başlattan arıyıp bulduysanız herkesin dediği gibi şu "yes no şeysini yapın :D" eğerki araştırmadan dosyayı sildiyseniz ve aradığınızdada bulunmuyorsa programı yeniden yükleyip yapın hepsi bu kadarrrr ben bu şekilde yaptım.
ama hala olmadıysa bide CClenar adlı programı yükleyip silmeyi deneyin :D

slm yazılanları yaptım ama yinede programa bir se olmadı.başka bir yöntem varsa söyleyiniz

Arkadaşlar merhaba, bu illetden kurtulmak için yapmanız gereken şey herhangi bir anda sırasıyla Ctrl, Alt ve Del(Delete) tuşlarına basmak, bu şekilde minik bir pencere çıkacak karşınıza. Bilmeyenler için söylüorum açtığımız o pencerenin adı "görev yöneticisi" :)
O penceredeki küçük sekmelerden "işlemler" yazana tıklayınca, bir sürü programın listesi çıkacak, onlar şuanda çalışan programların listesidir.
Ordan etype.exe gibi bir isme sahip olanı buluyoruz, üstüne sağ tıklayıp "dosya konumunu aç" diyoruz. Bu sayede kendini gizleyen illet programın nerde yüklü olduğunu görmüş oluyoruz. "Dosya konumunu aç" dedikten sonra kendiliğinden açılacak olan klasörün için "uninstall" dosyası olmalı. O dosyayı açın, size "Bazı reklamları temizleyelim, ama lütfen bizim programımızı silmeyin" gibisinden bir uyarı verecek, "NO" diyip devam edin, sonrasında "Next"e basın, (metin girilecek alan geldiğinde istediğiniz şekilde ingilzce küfürleri sıralayabilirsiniz). En sonunda finish diyip işi bitirin.
Kolay Gelsin, hayırlı olsun :)

Fatih Dülgeroğlu

Benzer Diğer Konularımız !

Geri