Etype proğramı nasıl kaldırılır

arkadaşlar bende sonunda kaldırdım lanet programı ve sizede anlatıyorum.
1. asama: 'ctrl-alt-del' basınız
2. asama: sonra çıkan ekrandan 'görev yöneticisini' seçiniz.
3.asama: bu ekrandan 'işlemleri' secin ve burada etype ile ilgili yazı gördügünüzde sağ tıklayıp 'dosya konumunu aç' deyiniz.
4.aşama: karşımıza dosyası çıktı buradanda 'uninstial' i çift tıklayın
5. aşama:no deyin sonra cıkan her seyi okeyleyin
ve başardınız kendinizle gurur duyun...
artık o yok hayatınızda...

hay sizden ALLAH razı olsun yaw nerden geldi bu program bı sılemedım..sayenızde kurtuldum...

saolun arkadaşlar kurtulbubu beladan

HİÇ UĞRAŞMAYIN BUNU YAPIN BİTİYO .
1. SORUYA NO 2.sine CANCEL 3. SÜNE FİNİSH DİYOSUN VE PROBLEM BİTİYO...

arkadaşlar uinstall.exe bulamayanlar ctrl+alt+del e bastıktan sonra işlemler kısmına gelip etype işlemine sağ tıklasınlar ve dosya konumuna git desinler , orada bulunan uinstall.exe ye tıklayıp karşınıza çıkan pencerede no derseniz program silinecektir. ben yaptım oldu ;)

eType programını kaldırmakta zorluk çekenler.
arkaDAŞLAR programı kaldırmak çok basit niye bu kadar kasıyorsunuz.
(başlat menüsünden tüm programlar bölümüne tıkla. eType klasöründe 'unninstall eType' e tıkla. ekrana ilk gelen seçenekte 'no' sonra 'next' sonra 'finish' tıkla. sonra program kalkar)
sorun olursa dön bana

etype

arkadaşlar ben bu etype programını sildim ama sag alt sekmede etype simgesi hala duryo ve internet açılış sayfasıda etype olarak açılıyo. Normal şartlarda google olarak açılıyodu şimdi etype olarak yardımcı oursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum

yardım edin ben100de100 yaptım ama hala gitmedi bi nerde bu uninstal yardım edin

Benzer Diğer Konularımız !

Geri