gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Vişneli Dondurma Tarifi Buyrun

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vişneli dondurma vişneli dondurma tarifi

Yaz sıcaklarının iyiden iyiye hissedildiği ve bunalttığı şu sıcak günlerde hepimizin en çok tükettiği gıda hiç kuşkusuz dondurma melekler. Bu lezzetli, serinletici ve besleyici gıdayı güvendiğiniz yerlerden almanızı özellikle hatırlatmak istiyoruz. Bunun dışında evde de kendiniz yapabileceğiniz vişneli dondurma tarifini sizlerle paylaşıyoruz...

Malzemeler
    500 gram vişne,
    2 su bardağı şeker,
    3 yumurta akı,
    3 bardak su

Tarifi
    Vişneler yıkanıp ayıklanır. İyice ezilip kaşıkla bastırarak süzgeçten geçirilir. Şeker ile yumurta akı karıştırılıp vişne suyu ve su konur.Buz kalıplarına boşaltılıp buz dolabının buzluğunda dondurulur. Buz dolabını en soğukta çalıştırmalı ve ara sıra karıştırılmalıdır.

Ev Yapımı Vişneli Dondurma Tarifi Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde dondurma tarifi

Evde dondurma tarifi

evde dondurma nasıl yapılır ev yapımı dondurma tarifi Yaz geliyor benim gibi dondurma tutkunları, bu yaz dondurmayı evde yapmalarını tavsiye ediyor ve tabi ki bunun içinde evde dondurma nasıl yapılır diye de bilgiler aktararak evde dondurma tarifi de veriyorum Melek'ler:) Malzemeler: 1 adet yumurta 1 kutu krem şanti 1 paket kakao 1 buçuk çay bardağı şeker 1 su bardağı süt Yapılışı:...
  2. Ev Yapımı Dondurma Tarifi istiyorum sizden

Ev Yapımı Dondurma Tarifi istiyorum sizden

Selam kızlar ben evde çocuklarıma dondurma yapmayı düşünüyorum tahmin ettiğiniz gibi nasıl yapılacağını bilmiyorum dondurma tarifini bilen var ise benimle paylaşırsa çok sevinirim.
  3. Ev Yapımı Dondurma Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim Melekler

Ev Yapımı Dondurma Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim Melekler

Ev Yapımı Dondurma Nasıl Yapılır Ev Yapımı Dondurma Tarifi, Resimli Şimdi size bir teklif de bulunmak istiyorum Melek'ler. Bu yaz sıcaklarında siz de benim gibi her gece çilekli, vanilyalı ve kakaolu dondurma yemeden yapamıyorsanız, dondurmanızı evde kendiniz yapmak ister misiniz? O zaman bu yazımızda vereceğimiz ev yapımı dondurma tarifi sizlere gelsin ve şimdiden de afiyeto lsun diyoruz....
  4. Ev Yapımı Leziz mi Leziz Köfte Tarifi Buyrun...

Ev Yapımı Leziz mi Leziz Köfte Tarifi Buyrun...

Ev Yapımı Köfte Tarifi Resimli Ev Yapımı Köfte Nasıl Yapılır Sevgili melekler, yaz tatili çocuklar da evdeyken mutlaka sürekli bir köfte patates muhabbeti geçiyordur evde :) Haklı olarak yedirmek istemediğiniz fast food tarzı yiyecekler ve kızartmalar yerine evde kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz ev yapımı köfte tarifi ile karşınızdayız bu makalemizde. Çocuklarınıza evde hamburger de...
  5. Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Tarifi ister misiniz kızlar?

Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Tarifi ister misiniz kızlar?

Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Nasıl Yapılır Vanilyalı Dondurma Tarifi, Resimli Daha önce sitemizde evde dondurma nasıl yapılır diye biligi içeren bir çok konuya değinmiştik. Şimdi de benim gibi dondurma sevenlere evde vanilyalı dondurma nasıl yapılır diye bilgiler veriyor ve ilgili tüm arkadaşlara işte ev yapımı vanilyalı dondurma tarifi burada diyoruz! Malzemeler: 2 su bardağı...

Sayfayı Paylaş