gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir...

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Evde Diş Beyazlatma Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Bembeyaz dişlerinizle, kendinize güvenerek gülümsemek istiyorsanız bitkisel yöntemlerle evde diş beyazlatma önerilerimizi uygulayın...Artık gülümsemelerinizi gizlemeden rahatça gülücükler saçın etrafınıza...Bu arada dişlerinizi düzenli fırçalamayı da ihmal etmeyin güzel meleklerim....A dan Z ye diş bakımı hakkında da bilgi alabilirsiniz...

Marketler ya da aktarlardan satın alabileceğiniz, yaprak haldeki adaçayını; ezerek toz haline getirin. Haftada 1 kez adaçayı tozunu hafif ıslatılmış diş fırçası üzerine alıp dişlerinizi fırçalayın.

Mevsim uygun olduğunda bir adet çilek; dişlerinizi beyazlatmak için harika bir yöntemdir! Bir adet çileği çatalla ezip püre haline getirin ve hafif ıslatılmış diş fırçası üzerine alıp dişlerinizi fırçalayın. İşlemi günde 1 kez yapın.

Dişlerinizi, karbonat içerikli bir diş macunuyla günde 2 kez ve en az 2 dakika boyunca fırçalayın ve diş ipi kullanın. Eğer çok fazla kahve ve sigara tüketiyorsanız; size özel üretilmiş diş macunlarını tercih edin ve sabah-öğle-akşam olmak üzere günde üç kez dişlerinizi fırçalayın.

Diş etlerinizi güçlendirmek; hem sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı olur hem de diş eti kanamalarını önler. Diş etlerinizi zeytinyağı ile ovarak iki dakika bekletin.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    harikasın canım yapıcam hepsini :)

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. acqua

acqua Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kahve içmiyorum ama günde 2-3 bardak çay içiyorum. bundan mıdır acaba dişlerim son zamanlarda sarardılar. Sİgnal white diye anında beyazlatan bir acun var ama o da yeterli olmadı. çilek ve adaçayını deneyeceğim bakalım.

LaViNYaM bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
    dişlerimizi ne kadar da fırcalasak biriken tartarlar filan sarartıyor istediğin kadar iyi marka olsun diş macunun aarada bir gidip kontrolünü yaptırman lazım yani dişcide tartarların temizlenmesi gerek

5. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    çooook süper bilgi sağol

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok çay ve sigara içtiğim için n dişlerimde sararma çok oluyor fırçaladığım halde bende karbonar ve tuzu karıştırıp yapıyorum çok güzel beyazltıyor

7. serpilkazakci

serpilkazakci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlikle lavinyam çok haklısın. ben de önceleri dişlerimi doktora gitmeden beyazlatabileceğimi düşünüyordum fakat bu gerçekten öyle kolay bir iş değil. bahçelievlerdeki diş hastanesi dentaydın'da ev tipi beyazlatma yöntemini denedim çok memnun kaldım. uzman doktor önce ağzımın ölçüsünü aldı. sonra ağzıma takacağım bir dişlik verdi kendi dişime göre yapıldı yani. onun içerisine doktorun verdiği bir jeli ekliyorsun ve 15 gün boyunca her gece yatmadan önce jeli sürüp dişliği takıp yatıyorsun. bu şekikde ben çok iyi sonuç aldım. eşim bana yeniden aşık oldu. :)

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş beyazlatma yöntemleri hakkında

Diş beyazlatma yöntemleri hakkında

Diş beyazlatma Beyazlatma dişlerin yapısında bulunan boya ve renklenmeleri uzaklaştırma işlemidir. Bu işlem peroksit içeren özel ilaçlar ile yapılmaktadır. Dişlerin sararma ve grileşmesinde bir çok etken rol oynar -Kahve -Çay, kola -Sigara -Yaşlılık -Eski kaplamalar -Bazı antibiyotikler (tetrasiklin) -Fazla florid kullanımı Bu nedenlerin yanında diş renginin de göz rengi gibi kişiye özel...
  2. İşte size Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

İşte size Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş Beyazlatma Yöntemleri Doğal Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sağlıklı dişlere sahip olmak için, gerekli bilgileri içeren bir konuya değiniyor ve diş sorunları arasında yer alan sararmış dişler için çözüm olacak bir konuya değiniyoruz. Evde doğal diş beyazlatma yöntemleri aktarıyoruz sizlere. Bembeyaz dişlere sahip olmak, rahatça gülebilmek...
  3. Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

doğal yöntemlerle diş nasıl beyazlatılır,dişleri beyazlatmak için doğal yöntemler,dişleri beyazlatan besinler,evde diş beyazlatma,diş beyazlatma yöntemleri hakkında bilgiler Beyaz dişler ve ışıltılı bir gülümsemeye sahip olmak herkesin isteğidir. Ancak çay ve sigara gibi dış etkenler, dişlerin beyazlığını kaybetmesine neden olmaktadır. Bu besinler diş beyazlatıyor Çilek: Güzel tadı...
  4. Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Parlak ve beyaz dişlerimiz olmasını hepimiz isteriz. Sararan ve gün içinde çay , kahve ile renk değiştiren dişlerimizi evde kendimiz beyazlatabiliriz. Bunun için yapılması gereken bazı uygulamalar ile ilgili bilgi verelim istedik. Dişlerin, sert fırça ile fırçalamak ve sert fırçalamak daha sarı olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle fırçalama işleminde orta sertlikte fırça kullanmak ve yukarıdan...
  5. Evde doğal yollarla diş beyazlatma

Evde doğal yollarla diş beyazlatma

Gülümseme, iki kişi arasındaki buzları kırmanın en kolay ve etkileyici bir yoludur. Sağlıklı, parlak dişler ile sevecen bir gülümseme en sıradan yüzleri dahi çekici yapar. Dişlere bakım yapılmaması sonucu kirlenen, soluk ve renksiz dişler ile gülümseme insanlar için bir sorun haline gelmektedir. Peki, parlak beyaz dişlere sahip olmak için ne yapılabilir? İnci gibi beyaz dişler elde etmek için...

Sayfayı Paylaş