gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Evinizdeki Eski Tepsileri Yenilemeye Ne Dersiniz Meleklerim...

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Eski Tepsileri Yenileme Eski Tepsinize Yeni Görünüm Kazandırma

Eski tepsilerinizi yeniliyoruz

Pazar sabahlarınızın vazgeçilmezi tepsilerinize yeni bir görünüm kazandırıyoruz.Eskiyen ne kadar tepsiniz varsa bunlara birkaç şekil resim yaparak yenileyebilirsiniz...Hemde o kadar şık bir görüntüsü olur ki tıpkı ilk günki gibi...Eğer yenilenebilecek bir hali de kalmamışsa sizlere yepyeni tepsi modellerini sunuyorum....

Evinizdeki Eski Tepsileri Yenilemeye Ne Dersiniz Meleklerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap tepsi süslemeye ne dersiniz?

Ahşap tepsi süslemeye ne dersiniz?

ahşap tepsi ahşap tepsi süsleme Ahşap tepsi mobilyalarından hoşlanıyorsanız sizlere kendinizin yapabileceği ve çok hoş motiflerle süsleyeceğiniz ahşap tepsi modelini ayrıca yapılışı hakkında gerekli olan bilgileri sunuyorum Gerekli Malzemeler Tahta tepsi, sarı ve bej akrilik boya, vernik, bir Çiçek resmin renkli kopyası, Zımpara kâğıdı, boyaları Karıştırmak için kâse, fırça, kesici...
  2. Dağ Evine Ne Dersiniz?

Dağ Evine Ne Dersiniz?

Kimimiz denizi güneşi severken kimimiz ise yeşili dağ bayırı sever.... Şimdi sizlere harika bir dağ evini ve dekorasyonunu göstericez... ben bayıldım peki ya siz?
  3. Masaüstünüzü Yenilemeye Ne Dersiniz?

Masaüstünüzü Yenilemeye Ne Dersiniz?

arka plan görüntüleri, arka plan resimleri, masaüstü duvar kagitlari Bilgisayarinizda biraz degisiklige ne dersiniz? Söyle güzel bir doga manzarasi, bir anlik tatil havasina kapilmak icin Kumsal resimleri sizin kesinlikle yeniden enerji depolamanizi ve mutlu olmanizi saglayacaktir.
  4. Eski Kitaplığınızdan Kızınıza Bebek Evi Yapmaya Ne Dersiniz...

Eski Kitaplığınızdan Kızınıza Bebek Evi Yapmaya Ne Dersiniz...

Kitaplıktan Bebek Evi Yapımı Kitaplıktan Bebek Evi Nasıl Yapılır Kitaplıktan Barbie bebek evine Kullanmadığınız kitaplığınızdan kızınıza bir bebek evi yapabilirsiniz.Her kız çocuğunun bayıldıklarındandır Barbie ve Barbie bebek evi. Yıllar geçti ama hala her çocuğun sevdiği ve sürekli piyasası olan bir oyuncak olarak kaldı. Hal böyleyken kullanılmayan kitaplıktan bir Barbie bebek evi...
  5. Eski eşyaları yenilemenin yolları

Eski eşyaları yenilemenin yolları

eski eşyaları yeniden değerlendirme,eski eşyaları yenileme yöntemleri,eski eşyalarımı nasıl yenilerim,eski eşyaları yeniden yenileme hakkında bilgiler Evdeki eşyaları değiştirmeden yenilemek isteyenler buraya. Bütçenizi sarsmadan küçük dokunuşlarla eşyalarınızı bambaşka bir hale dönüştürebilir, evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Hem hesaplı, hem basit hem de eğlenceli olan bu...

Sayfayı Paylaş