gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evlenme teklifiniz nasıl oldu... yada bekarlar nasıl olsun istersiniz??

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

evlenme teklifiniz nasıl oldu... yada bekarlar nasıl olsun istersiniz?? [​IMG]

çok özel bir Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz?

RADYODAN EVLENME TEKLİFİ

Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz. O soruyu sorduktan sonra da canlı yayına bağlanarak bir kez de siz kız arkadaşınıza o özel soruyu sorabilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Ona doğum gününde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinin bulunduğu bir ortamda bu soruyu duymak inanın çok hoşuna gidecektir.

SEVGİLİLER GÜNÜ TEKLİFİ

Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona en büyük armağanı aşkınızı sunmanın en güzel yolu ‘Benimle evlenir misin?’ sorusundan geçiyor. Kız arkadaşınız bu sorudan sonra bu sevgililer gününü asla unutmayacaktır.,

SİNEMA EKRANINDAN EVLENME TEKLİFİ

Beraber romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan önce ekranda kocaman bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?’

REKLAM PANOLARI NE GÜNE DURUYOR

Düşünsenize kız arkadaşınız işten eve dönerken evine en yakın reklam panosunun üzerinde şöyle bir yazıyla karşılaşıyor: ‘Aynur benimle evlenir misin?’

UÇAKTA EVLENME TEKLİFİ

Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını bir düşünsenize: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonra yere ineceğiz. Bu arada Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor’.

KENDİNİZİ VİDEOYA KAYDEDİN

Kamerayı kurup karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı ‘benimle evlenir misin?’ sorusuyla bitirin. Emin olun bu çok hoşuna gidecektir.

MARJİNAL BİR EVLENME TEKLİFİ

Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin dağın zirvesine ulaştığınızda ona ‘benimle evlen’ diyebilirsiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: evlenme teklifiniz nasıl oldu... yada bekarlar nasıl olsun istersiniz??
    Şık bi restoruantta güzel bi teklif olabilir şık ama sade olsun yeter:)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

bjk maçında evlenme teklifi :)

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

güsel bir şık bir mekanda tek taşıyla gelsin yeter :)

5. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sevgililer gününde elinde tek taşlaa benimle evlenirmisin??? müthiş olurduuuuu:D:D

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

yanliz bir yerde (yer önemli degil) gözlerimin icine bakarak, tek tas ile birlikte...

bu bana yeterdi :) sIradisi birsey olmasada olur, hatta daha ii bile olur :)

7. annamaria_20

annamaria_20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuncak mağazasına hediye almaya gitmiştik. O anda orda birden hiç beklemediğim bir anda çok sevimli bir evlenme teklifi aldım :)

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yağmurun altında ıslanırken seni seviyorum ömür boyu benimle olmaya varmısın diyerek yada baska bişi söyleyerek küçücük bir öpücükle evlenme teklifi almak isterdim

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Yağmurda rezil olursunuz .
    Kar yağsın
    Lapa lapa.....
    İllede yağmur dersen ,Allah gönlüne göre versin.Pek romantikmişin bu arada:Laie_23:

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Birazcıcık olsun canım yağmuru çok severim ama öyle tek taş falan istemem bu bana yater yada bir deniz kenarında gün batımındada olabilir

11. terrada07

terrada07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sinema perdesinde evlenme teklifi almak super olurdu heralde..

12. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben sinema ekranın karşısında almak isterdim benimle evlenirmisin yazısı başımdan aşağı güller dökülmesi birde yüzük ne güzel olur .....

13. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saçma yaa ama bunu bşr düşüneyim acaba ben nasıl evlenme teklifi isterdim

14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bizim evlenme teklifi olmadi sayilir,ikimizde evlenecegimizi biliyorduk.Biliyorduk cunku icimizde bu his vardi,yinede teklif oldu tabiki yilbasi gecesi saat 12yi vurdugunda.

15. LosAngeles

LosAngeles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir dondurma reklamında görmüştüm.Çocuk dondurmanın içine yüzüğü koyup ona uzatmıştı.Hiç beklenmedik bir anda yapılan teklif süper olurdu.Ben yaratıcı olsun isterdim.

evlenme teklifiniz nasıl oldu... yada bekarlar nasıl olsun istersiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl bir evin olsun isterdin

nasıl bir evin olsun isterdin

nasıl bir evde yaşamak isterdiniz nasıl bir evim olacak
  2. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Hep biz kızlara olmazya biraz da erkeklere kıyak geçelim değilmi :D:D Şimdiki konumazda erkeklere nasıl evlenme teklifi yapılmalı onu anlatıcam... Sevgili damat adayları, evlilik yolunda attığınız ilk ve en zor adım evlenme teklifidir. Genelde bütün erkekler bu aşamanın zorluğundan yakınırlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, önerilerimize...
  3. Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler Merhaba Melekler, Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim?...
  4. nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi beklersinizmelekler .merhaba meleklerim sevdiğiniz erkekten nasıl bir evlilik teklifi almak istersiniz beklersiniz buyrun burda paylaşalımhttp://www.meleklermekani.com/kadin-evlilik-teklifi-eder-mi.html"]

Sayfayı Paylaş