evlerinde lambaları yanıyor-nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

evlerinde lambaları yanıyor notaları [​IMG]

evlerinde lambaları yanıyor-nota konusuna benzer içeriklerimiz
  1. mm yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Admin bey... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. MeleklerMekani.Comdan diyor bana . MeleklerMekani.Com o dakika ruhumun başkenti başımın tacı ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye ilk bu...
  2. Nota

Müzik notası haber, sevinç, uyum, huzur olarak yorumlanır.
  3. Hüseyin Turan - Evlerinde Bir İpekten Halı Var

Evlerinde bir ipekten halı var Şeker yemiş dudağında balı var Bende bildim bir vefasız yarim var Ayıp derler kendi düşen ağlamaz Al üstüne karaları bağlamaz Sepet aldım bağa girdim üzüme Yollar ırak yar görünmez gözüme Uyma dedim uydun eller sözüne
  4. al yazmalım---nota

selvi boylum al yazmalım notaları al yazmalim nota selvi boylum yazmalım nota notaları alyazmalım
  5. merdo-nota

gesi bağları notaları merdo nota merdo notaları yazılı notalar yazılı nota
  6. nota gifleri

nota gifleri nota gif notalar gif Müzik severler sizlere çok güzel nota gifleri.Bunlar özellikle kaprisliye gelsin:):)
  7. Eski gaz lambaları

eski lambalar eski gaz lambası gaz lambaları antika lambası antika lambaları Eskiden elektrik kesildiği zamanlar gaz lambaları yakılırdı ve insanlar koyu bir sohbetin içine girerlerdi şimdilerde ise çoğu evde gaz lambaların yerini ışıldaklar aldı yada lüx konutlarda jeneratör sistemiyle aydınlatmalar oluyor.sizlere halen bazı evlerde kullanılmaya devam eden bazılarında ise antika köşelerine...
  8. Engelli ve yaşlılara evlerinde bakım ..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 65 yaş üstü, muhtaç aylığı alan, 85 yaşına gelmiş vatandaşlar ile özürlülük oranı yüzde 70'in üzerinde olan 240 bin vatandaşa 3 ayda bir aldıkları maaşlarını evlerinde teslim etme çalışmalarının bugün itibarıyla başlatıldığını bildirdi. Bakan Çelik, uygulamanın başlaması dolayısıyla yaşlılık aylığı alan ve 85 yaşını doldurmuş olan Gülsüm Alan ile...
  9. fülütte nota sıralaması, nota yerleri nasıldır

Fülütteki nota sıralamalarını arıyorum. Nota sıralamaları nasıl ve nota yerlerini nasıl tespit edebiliriz yardımcı olur musunuz :)

Sayfayı Paylaş