gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

evlerinde lambaları yanıyor-nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

evlerinde lambaları yanıyor notaları [​IMG]

evlerinde lambaları yanıyor-nota konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mm yanıyor

mm yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Admin bey... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. MeleklerMekani.Comdan diyor bana . MeleklerMekani.Com o dakika ruhumun başkenti başımın tacı ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye ilk bu...
  2. Nota

Nota

Müzik notası haber, sevinç, uyum, huzur olarak yorumlanır.
  3. Mademdki ev yanıyor, öyleyse kendimizi ısıtalım bari

Mademdki ev yanıyor, öyleyse kendimizi ısıtalım bari

Bütün dertlerinizi unutmak istiyorsanız ayağınıza vuran bir ayakkabı giyin. Karanlığa küfretmektense bir mum yakmak daha iyidir. Olayların sonuçlarından iyi bir şeyler çıkaranlar için olaylar daha iyi sonuçlanır Şikayet etme, Çözüm üret! Bir an için düşünün sahip olduğunuz her şeyi kaybedip sonra geri kazansanız ne kadar mutlu olurdunuz. Depresyon gayreti olmayan öfkedir. İyi...
  4. canım yanıyor

canım yanıyor

ya ben staj olduğum yerde çalıştığım kşiye aşık oldum. bunuda en ii arkadaşıma söyledim. sonra çocuğun sevgilisi olduğunu duydum bende ağlarken oradan bir abi gördü sordu söylemedm. sonra en ii arkadaşıma gitmiş o senn söylmeni istedi demiş. o da hemen söylemiş sonra bu çocuğa gidip bu seni seviyor demiş çocuk bütün gün yüzüme çok kötü baktı. bana ters ters konuştu. şefe gitti bunu...

Sayfayı Paylaş