gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Eyeliner nasıl sürülür?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

göz kalemi nasıl sürülür likit nasıl sürülür eyeliner likit çekilir aylaynır eyeliner nasıl sürülür, çekilir, çekmek, nedir, sürme teknikleri Nasıl Sürülür?

Eyelinerı düzgün şekilde sürebilmek için göz kenarlarınızı alnınıza doğru kaldırın, kirpiklerinizin başlangıç noktasından sonuna kadar düz bir çizgi çekin.
    Göz kapağınızın şakaklarınıza yakın kısmından dışarıya doğru açılı şekilde ince bir çizgi çekin.

Eyeliner sürmek ilk denemelerde zor görünebilir. Birkaç tekrardan sonra eliniz alışacaktır.

Püf Noktaları

Esmer tenliyseniz; siyah renkli gözlü kalemi ve eyeliner sizin için uygundur.

Kumral, sarışın ya da beyaz tenliyseniz; gri ve kahverengi tonlarında eyeliner ve göz kalemi sizin için uygundur.

Eyeliner makyajında doğal bir görünüm yaratmak istiyorsanız; eyeliner fırçasıyla hafif ve ince çizgiler çekmelisiniz.

Jel ve likit eyeliner; sıcağa ve suya dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde yaz mevsiminde kullanıma en uygun makyaj malzemelerinden biridir.

Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız; eyelinerı gözünüzün iç köşesinden dış köşesine kadar sürün.

Gözlerinizi küçük göstermek istiyorsanız; eyelinerı göz kapağının yarısına kadar sürün.

Gözlerinizin daha belirgin olmasını istiyorsanız; gözlerinizin iç köşesinde ince çizgi, dış köşesinde kalın çizgi tercih edin.

bende hiç sürmeyi beceremem şu meredi yaa bi ustasından öğrenmem şart :D:D

nese355, SadmiN ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    iyimişş:D:D

MeLOo bunu beğendi.
  3. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    paylasımın güzeldi canım ama bende hiç süremiyorum ya uğraşıp kalıyorum aynanın karsısında :ehi:

MeLOo bunu beğendi.
  4. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    :puha:encey pişti olduk avatarlarla

5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben kaç kere denedim ama ıııhh bi kere becerir gibi oldum hahaha

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  7. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    :hıms:dur ben değistireyım bari

8. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    bende eyeliner sürmeyi hiç beceremiyorum. Nasıl çğrenicem hiç bilmiyorum :(

9. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Bende hiç beceremiyorumm bulaştırıyorummmm...:(

10. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    bende sürmeyi beceremeyenlerdenim :) ama el alışkanlığı lazım galiba ona

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    şunu bir türlü süremiyorum sinir oluyorum ya cok ta seviyorum ama yapamıyorum :(

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende beceremiyorymm yaaa üffff:küstüm: biri bunu banada öğretsinn nasıl özeniyorum sürenlere deniyorum deniyorum ellerim titriyo :D:D

13. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    benimde ellerim titriyo ama sürünce cok hoş oluyo ben taşan yerleri siliyorum filan düzeltmeye uğraşıyorum bide ama cok yakışıyo eye liner bide lens filan takarsanız gerci benim doğal yeşil yani gözler hahaha

14. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eyeliner nasıl sürülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje nasıl sürülür

Oje nasıl sürülür

oje nasıl sürülür beyaz oje nasıl sürülür güzel çatlayan çatlayan video Oje Sürüş Teknikleri Bazı kadınlar oje sürmenin çok zahmetli bir iş olduğunu düşünür. Ancak bazı püf noktalarına dikkat ederek, oje sürmeyi eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürebilirsiniz. *Oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu renkler, sürülme hatalarını daha çok...
  2. Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

sürme nasıl çekilir video sürme nasıl çekilir araba sürülür videolu anlatım türkçe aylaynır sürülür türkçe video araba videolu anlatım eyeliner nasıl sürülür, teknikleri, sürme şekilleri, nasıl çekilir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Makyaj yapmak bir el becerisidir.Özellikle eyeliner çekmeyi herkes beceremez.Ama şimdi ekleyeceğim videoyu izleyerek...
  3. Oje Nasıl Sürülür?

Oje Nasıl Sürülür?

düzgün oje nasıl sürülür oje, nasıl sürülür, incelikleri, dikkat edilmesi gerekenler, ipuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Herkes oje sürmeyi bir türlü beceremez.Oysa biraz el becerisi varsa bazı noktalara dikkat edilerek çok kolay bir şekilde sürülebilir. Renk seçimini tırnaklarınızın şekline göre yapmalısınız. Kısa ve Köşeli tırnaklar için koyu renkler, uzun...
  4. Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Bu sayfa; Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kırmızı ruj sürmek insanı güzel de edebilir, rezil de edebilir. Zira son derece dikkat çekici olan kırmızı ruju sürmek hem cesaret hem de el becerisi ve zevk gerektirir. Doğru sürülmediği takdirde hoş olmayan bir görüntü veren kırmızı ruj nasıl sürülür işte bilgiler... Ten renginiz önemli Eğer...
  5. Eyeliner Kolayca Nasıl Sürülür?

Eyeliner Kolayca Nasıl Sürülür?

eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürmek, eyeliner sürerken Sevgili melekler, çoğu kadının makyaj yaparken en zorlandıkları şey eyeliner sürmektir. Bazısı için çok kolay olan eyeliner sürmeyi öğrenmek isteyenlere ve bu konuda zorlananlara şimdi anlatacağımız teknik son derece faydalı olacak ve bundan sonra kusursuz bir makyaja sahip olacaklar... Eyeliner sürerken öncelikle gözün burnuna...

Sayfayı Paylaş