gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Eyeliner Sürme Modelleri :)

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Eyeliner

Valla bir öğrenemedim arkadaş şu eyeliner sürmeyi ama olsun kalemle başarabiliyorum az kaldı bi kaç denemeden sonra eyeliner de sürmeyi başaracağım efenim :789: şimdi bakın bu eyeliner modelleri nasıl güzel mi kendinize göre varmı seçin beğenin uygulayın :D:D süren yapan becermiş abicim :D:D

Purpleshine bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
  3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Bende bi ara şu eyeliner'a merak sardım , sürmeyi öğreniyim derken az kala gözümden oluyordum, tehlikeli iş ya da ben sakarım :D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aman dikkat et bende cok seviyorum ama süremiyorum rezil ediyom valla kendimi bende boşladım gitti :D:D

5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ben becerebiliyorum :ohoh:kıslaaar tavsiyem kötü de olsa sürmeye devam edin.zamanla el alışıyo ve daha iyi yapmaya başlıyosunuz.elinizle göz kapağınızı gerin ve dışardan içeri doğru sürün.

6. Purpleshine

Purpleshine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben önce kalem çekiyorum üzerinden eyeliner sürüyorum:)

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzel duruyo bunlar yaa :)

Eyeliner Sürme Modelleri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürme

Sürme

Basirete, ferasetli olmaya, mala ve diğer iyi şeylere; İyi bir kimsenin kendine sürme çektiğini görmek hayra, kötü birinin sürme çektiğini görmek şerre, Bekar kızın sürme (rimel) çekmesi evlenmesine, kul kadının gözlerine sürme çekmesi kocaya varmaya, evvli kadının göslerini sürmelemesi kocası tarafından çok sevilmeye ve ona karşı anlayışlı olmaya; Sürme çubuğu çocuğa, hizmetçiye, elçiye,...
  2. Eyeliner Sürme Taktikleri

Eyeliner Sürme Taktikleri

eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum... Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede...
  3. Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  5. eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

Kızlar ne yaptıysam şu eyelinerı bir türlü sürmeyi beceremedim. Nasıl sürüyorsunuz da düzgünce çekiliyor o çizgi. Yardım edin yok mu bir kolayı ? :S

Sayfayı Paylaş