gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook ilişki durumu gizleme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadtaşlarım ilişkimi gizlemek istiyorum face de eskiden yapıyordum ama heralde değişmiş. Bana yardımcı olurmusunuz ya gizlemek istiyorum facedeki ilişki durumumu hadi lütfen :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Şu yolu izleyerek ayarlarınızı yapabilirsiniz; Profilinizi açın > Sağ üstte Profili Düzenle’ye tıklayın > Solda Arkadaşlar ve Aile’ye tıklayın > Sağda ilişki durumunun biraz sağında bir dünya veya arkadaş simgesi var ona tıklayarak gizlilik ayarlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. :)

facebook ilişki durumu gizleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

arkadaşlarım ben face hesabımdaki yorumların nasıl gizleneceğini öğrenmek istiyorum var ise yardımcı olun lütfen.
  2. Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım

Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım

Facebook Fotoğraf Gizleme 2012 Resimli Anlatım yaparsanız çok sevinirim bir türlü beceremedim:S
  3. Facebook Fotoğraf Gizleme

Facebook Fotoğraf Gizleme

Facebook Fotoğraf Gizleme nasıl oluyor bu konuda da bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

2013 Facebookta Arkadaş Gizleme Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız facebook arkadaş grubu oluşturma konumuzun ardından bu kez 2013 Facebookta Arkadaş Gizleme nasıl oluyor merak eden meleklerimize ve facebook kullanıcısı misafirlerimize Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme ile ilgili bilgileri veriyoruz... Öncelikle facebook hesabınızdan...
  5. Facebook durum beğendirme

Facebook durum beğendirme

Facebookta durum beğendirmesi yapılıyor muş bunu nası yapıyoruz. Sayfa beğendirme hilesi var mı arkadaşlarım ?

Sayfayı Paylaş