gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook İşaretleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook İşaretleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta kalp işareti yapma

Facebookta kalp işareti yapma

Ya facde bağzı kişilerin kalp işareti yaptığını görüyorum bunuda bilmiyorum ben. Bu kalph işareti nasıl yapılır arkadaşlarım bunun bir kısa yolu varsa lütfen yazın. Hayır sorcam da utanıyorum aaa bilmiyormuş diycekler :D:D Hee burada niye soruyorum e tanımıyonuz beni :D:D
  2. Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

facebook kalp işareti kalp işareti nasıl yapılır facebook değişik işaretler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcıları bilir melekler :) Bazen duvar yazılarında ya da facebook nikleri içinde değişik işaretler ve özellikle sıkça sorduğunuz facebook kalp işareti nasıl yapılır. Bunları yapmak oldukça basit. Biz de bilmeyenler ve bu işaretleri kullanmak isteyenler için bazı...
  3. facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam

facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam

Kızlar face yeni kullanmaya başladım .Sohbette gülücük ifadesi nasıl konur öğrenmek istiyorum sizden....
  4. Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

bu konu facebook da öpücük işaretinin nasıl yapıldığı bilgilerini içermektedir. Facebook üyeliği olanların en çok merak ettiği konulardan biride facebook paylaşımların da ve yorumlarında yapılan öpücük işaretinin nasıl yapıldığı yolundadır. Sizlere facebook da öpücük resminin nasıl çıktığı bilgilerini paylaşıyoruz. Facebookta öpücük yapmak için şu kodu girmeniz yeterli olacaktır...
  5. Facebook Rabia İşareti Ne Anlama Geliyor?

Facebook Rabia İşareti Ne Anlama Geliyor?

rabia işaretinin anlamı, facebook raiba işareti, rabia işareti nedir Son günler de sosyal paylaşım ağı Facebook da birçok kişinin profil resimleri Rabia işaretini gösteren resimlerle değişmeye başladı. Birçok kişinin merak ettiği Rabia işaretinin ne anlama geldiğini merak edenler için paylaşıyoruz. Rabiatul Adeviyye Meydanı'nın ve darbe karşıtı gösterilerin sembolü dört parmakla yapılan...

Sayfayı Paylaş