facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
quote_icon.png
RüYaM Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba arakdaşlar...

Araştırdım ve şuanda zaman tünelinden çıkmak mümkün değil, bu konuyla ilgili her hangi bir bilgi açıklandığı zaman, emin olun ki sizlerle paylaşacağız.

Sevgilerimizle...

quote_icon.png
ASİMELEK Nickli Üyeden Alıntı
zaman tüneline bildiğim kadarı ile ilk 15 gün içerisinde geri dönüş yapabilirsiniz ama 15 günü geçtiyse çıkamıyorsunuz :) zaman tünelinde bana göre hiç bir gizlilik vs. yok bence o hesebınızı kapatıp yeni hesap oluşturun kendinize zaman tüneli ile uğraşılmaz :D:D

quote_icon.png
TİTAN Nickli Üyeden Alıntı
Katılıyorum asi, arkadaşlar boşuna vaktinizi harcayıp, zihninizi yormayın. Benim de yaptığım araştırmaya göre adminimin ve asinin dediği gibi zaman tünelinden çıkmak gibi bir olay yok. Zaten artık herkes mecburi olarak zaman tüneli sistemine geçiş yapacakmış. Yani face'e giren zaman tüneline de girmiş olacak. Kullanıcılar çok şikayet ediyor. Eğer bu yönde facebook yapımcılarına bir baskı oluşturulursa belki onlardan bir kolaylık gelebilir.

Bu arada hiçbir şekilde sizi zaman tünelinden çıkarabileceğini söyleyen maillere ya da programlara inanmayın. Bunlar kimlik avcıları ve facenizde ki tüm bilgileri resimlerle birlikte çalıyorlar. Kesinlikle bunlara itibar etmeyin.

Uzun lafın kısası zaman tünelinden şimdilik çıkış yok !

LÜTFEN GEÇMİŞİ OKUYUN ARKADAŞLAR, YUKARDA DA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ ZAMAN TÜNELİNDEN ÇIKIŞ YOK !

ya ben şu zaman tünelinden kurtulmak istiyorum hay merak etmeseydim yaa :S bosuna dememisler hersey meraktan doğar diye off şu iğrenc seyden kurtulmak mümkün değil artık :S

facebook illeti

Ben Linki Verilen Uygulamalar Bölüme Girdim Ama Bende Hiç Bi Şey Çıkmadı Yeni Uygulama Oluştur Falan Var . Uygulama Derken Ne Yapmamız Gerekiyo ?.

Zaman tunelı kaldırma

Beyler hanımlar 11 subattan sonra zaman tunelı uygulaması gozukucek tunele gecerken 11 subattan sonra uygulamaya gecıcegı yazıyor admınlere laf soylemeyın ! 11 subattan sonra kaldırabılırsınız

saygılar :D

Ben şöyle yaptım:
Ayarlar/ Gizlilik Ayarlarından
Nasıl Bağlantı Kurarsın / Ayarları Düzenleden
Zaman tüneline kimler bir şey paylaşabilir? Sadece Ben
Senin zaman tünelinde başkalarının gönderilerini kimler görebilir? Sadece Ben
Bencebir deneyin
Kolay Gelsin

ya admin bn gryrm verdiğin linke başlıktan başka bi halt yok ne ypmmm lazıım

Geri