gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fajita Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meksika yöresine ait Fajita yemeği varmış arkadaşlarım. Bana bu yemek te usta olan birisi resimli olarak tarif verebilir mi ? İÇinde neler olacak nasıl yapılacak. Teşekkürler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    afiyet olsun sevgiyle kalın

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Fajita Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fajita Tarifi

Fajita Tarifi

fajita tarifi fajita nasıl yapılır fajita tarifi, meksika yemekleri, fajita nasıl yapılır, fajita malzemeleri nelerdirr genel bilgiler sevili melekler size meksika mutfağından olan fajita yemeğinin tarifini veriyorum değişik mutfaklarıda denemek lazım:D:D Fajita Malzemeler: 500 gr.tavuk göğsü yada dana biftek (İsteğe bağlı et türü değişebilir.) 2 adet renkli dolmalık biber (sarı,...
  2. Tropikup Tarifi Resimli

Tropikup Tarifi Resimli

Tropikup Tarifi Resimli yapılışnı yazar mısınız kızlar acil bunu öğrenmem ve yapmam lazım :)
  3. Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum çok beğendim bu helvayı bende öğrenmek istiyorum
  4. Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli tarifi yazar mısınız bana arkadaşlar? Kesinlikle Vezir Parmağı yapılışını derhal öğrenmem lazım;)
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş