gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Ferhat Göçerin Çok Sevdim İkimizi adlı 12 parçadan oluşan yeni albümü 9 Mayıs’da tüm müzik marketlerde yerini alacaktır. Albüm çıktığında buradan albümde bulunan parçalarını dinleyebilirsiniz Albüm içeriği
    1.Yol Bitti Çoktan
    2.Bizim Şarkımız
    3.Biri Bana Gelsin
    4.Aklım Sende Kalır
    5.Bir Dua Gibi
    6.Gül Ki
    7.Sen Söyle Hayat
    8.Kabul
    9.Son Aşkım
    10.Takvim
    11.Doyamadım Sana ( Emel Sayın’la Düet )
    12.Aldırma Gönül

Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
  2. Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

ferhat göçer benide götür gittiğin yere ferhat göçer gittiğin yere benide götür gideceğin gittigin Büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Nefes filminin müziği Nefes'i yeniden yorumlayan Ferhat Göçer'in yeni albümü :tik: CD 1 Götür Beni Gittiğin Yere CD 2 Yol Bitti Çoktan Söz & Müzik: Sezen Aksu Bizim Şarkımız Söz & Müzik: Tugay (Boys Anılar) Biri Bana Gelsin Söz:...
  3. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

ferhat göçer unutmuş çoktan klibi ferhat göçer seni sevmeye aşığım albümü ferhat göçer yeni albüm şarkıları ferhat göçer yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim diyerek Cennet şarkısı ile yüreğimize işleyen, duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albümü ile yine sevenlerinin kalbini yine fethetti Melek'lerim. Ferhat Göçer...
  4. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

arkadaşalr bana acil tarafından Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü lazım. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden sonsuz tşkler :)
  5. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkı sözü Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözleri Güçlü sesi ve mükemmel yorumuyla gönülleri fetheden, her şarkısı hit olan Ferhat Göçer'in Unutmuş Çoktan şarkısının sözlerini bu sayfamızda unutulanlar için sunuyoruz Melek'ler. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısının sözleri: Tek yönüm sendin izini kaybettim Bir iz bir yön olmadan düştüm yollara Bir sağa...

Sayfayı Paylaş