gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferit Aktuğ hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ferit aktuğ ferit aktuğ biyografi ve eşi eşi ferit aktuğ hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, kavak yelleri

"Kavak Yelleri" adlı tv dizisinden tanıdığımız Ferit Aktuğ hakkında ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler

Mustafa Ferit Aktuğ (d. 17 Kasım 1978) Türk oyuncu. İktisat bölümünden mezun olmuştur. 7 farklı dizide görev aldı. Kavak Yelleri'nde Efe'nin abisi rolünü canlandırmaktadır. Eti reklamında da oynamıştır. Dizilerinden bazıları:

Kavak Yelleri
    29-30
    Koçum Benim
    Kampüsistan
    Haziran gecesi
    Büyük buluşma
    Mustafa hakkında herşey

Ferit Aktuğ hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat

Hayat

Hayat Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir. Kendin için neler hissettiğindir. Güven, mutluluk, şefkattir. Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır. Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir. Ne dediğin ve ne demek istediğindir. İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. Her şeyden önemlisi hayatı, başkalarının...
  2. ...Hayat...

...Hayat...

Gönüle doğru bir uzun yürüyüştür hayat. Çiçeklidir de, sabır ister de, uzundur. Adım adım emek ister de, uzundur. Yoksa bir anlık akıştır. Kimler bulur yolu? Kimler kaybolur yollarda, yollarda akarken? Hangi bir anı hissettik, hangi bir anımıza şahit tuttuk gönlümüzü, bize kalan onlardır. Bir tek izdir belki, ama sağlam bir izdir. Silinmeyecek bir izdir. Asla kopmayacak bir kulptur. Dura...
  3. Hayat..!!

Hayat..!!

akıp giden zaman boşunamı bu haykırışlarım senın için olan cabalarım..!!!cırpınışlarımm avazım cıktıgı kadar bagırmam boşunamı senin için yaptıklarım göze aldıklarımın boşunamı ..! evet senın için harcadıgım herşey boşuna kendımden nefret eder igrenır oldum hala sana deger verdıgım hala senı düşünduugm için kendıme acıyorumm utanıyorumm oysa hayata en cok kendımı sever kndıme ınanır...
  4. Ferit Faik Şahenk kimdir

Ferit Faik Şahenk kimdir

Ferit Faik Şahenk kimdir - Arkadaşlar iyi günler hepinize hepimize. Acaba Ferit Faik Şahenk kimdir biyografisi var mı :S
  5. Ferit Şahenk Biyografi

Ferit Şahenk Biyografi

Ferit Şahenk Biyografi Ferit Şahenk kimdir hayatı "Ferit Faik Şahenk?" diyen misafirimiz için ve v hakkında bilgi edinmek isteyen tüm melek'lerimiz ve arkadaşlarımız için bu sayfamızda Ferit Faik Şahenk biyografi bilgilerini sunuyoruz. Ferit Faik Şahenk hakkında bilgi Ferit Şahenk 1964 yılı Ankara doğumludur.Ferit Şahenk Doğuş Holding'in ve Garanti Bankası'nın yönetim kurulu...

Sayfayı Paylaş