gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Fikret Kızılıok _ yeter ki

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda zindanlarında Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim
    Sevda çöllerinde
    Yeter ki sen sev beni
    Yeter ki inan bana
    Varlığın dilimde bir yudum su
    Sevda çöllerinde
    Hayalin serabın yeterdi bana
    Sevda zindanlarında

Fikret Kızılıok _ yeter ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikret Kızılıok  _  zaman zaman

Fikret Kızılıok _ zaman zaman

Bir gün olsun unutunca Dışımda kalıyorsun Oysa seni düşününce İçime sığmıyorsun Zaman zaman o zaman Zaman zaman o zaman Gözlerimi kapatınca Yanımda oluyorsun Seni öpsem,seni okşasam Farkına varmıyorsun Hergün akşam oluşunda Kadehime doluyorsun Yudum yudum, damla damla Düşüncem oluyorsun Sigaramın dumanında Dudağıma konuyorsun Her nefeste derin derin İçime doluyorsun Zaman zaman o zaman...
  2. Haluk Levent - Yeter Ki

Haluk Levent - Yeter Ki

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda çöllerinde Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim Sevda zindanlarinda Yeter ki sen sev beni Yeter ki inan bana Varlığın dilimde bir yudum su Sevda çöllerinde Hayalin serabın yeterdi bana Sevda zindanlarında
  3. Yeter ki susma!

Yeter ki susma!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeter ki isteyelim!!!

Yeter ki isteyelim!!!

Bir kadın; İstediği zaman, istediği her şeyi yapabilecek kuvvete ve zekâya sahiptir. İstediklerini gerçekleştirirken karşısına çıkan bütün engelleri kıvrak zekâsıyla, güzel bir gülümsemeyle veya gerektiğinde cadılığıyla saf dışı bırakmasını bilir. Bir kadın; Seviyorsa eğer korkmadan sahip çıkar sevgisine. Tüm zorluklara katlanır, göğüs gerer, karşındaki insan değer biliyorsa eğer,...

Sayfayı Paylaş