gebe
  1. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Fincan Lamba

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında AngelShe tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu lambalar çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim. Bu lambaların altında kahve içmenin tadına sanırım doyum olmaz. [​IMG]

Fincan Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fincan

Fincan

Fincan Kahvelerin vazgeçilmez yeri..
  2. Fincanda KEK

Fincanda KEK

fincanda kek fincanda kek tarifi yapımı fincan tarifi fincan Bu kekten ikinci yapışım çok pratik ve lezzetli kekler oluyor.Fincanda pişiyor olması çok ilgimi çekti ,önce fincanlarıma birşey olur mu acaba diye korktum ama fincanlar sağlam merak etmeyin.Ben en alta yağlı kağıt koydum tencere çizilmesin diye fincanların ortasından gözüken yağlı kağıt yani. Nemli ve çok yumuşak üstelik...
  3. Fincan Takımı

Fincan Takımı

gümüş fincan takımı Ne kadar zenginiz unutmayalım... Yırtık pırtık paltolar giymiş iki çocuk kapımı çaldılar: “Eski gazeteniz var mı bayan?” Çok işim vardı. Önce hayır demek istedim ama ayaklarına gözüm ilişince sustum. İkisinin de ayaklarında eski sandaletler vardı ve ayakları su içindeydi. “İçeri girin de, size kakao yapayım” dedim. Hiç konuşmuyorlardı. Islak ayakkabıları halıda iz...
  4. Fincan böreği

Fincan böreği

fincan böreği Meleklerim bu tarif çok dikkatimi çekti sizlerinde beğeneceğini umuyorum.Şimdiden afiyet olsun meleklerim:) Fincan böreği 6-8 kişilik Malzemeler: 2 su bardağı un 1 çay bardağı ılık su 1 adet yumurta tuz iç harcı: 500gr pazının yaprağı 1 adet soğan 2 yemek kaşığı tereyağı tuz karabiber kızartmak için: sıvıyağ Hazırlanması: Unu bir kaba alıp ortasını havuz şeklinde açın. Tuzu...
  5. Fincanin Hikayesi

Fincanin Hikayesi

fincanin hikayesi, anlamli yazilar, guzel yazilar, hikayeler, hayata dair konulari burada melekler Sevgili Melekler, Fincanin hikayesi adli konuyu sizinle paylasmak istedim, keyifli okumalar... Yaşlı kadın bir antika dükkânından aldığı yüzyıllık fincanı özenle salon vitrinine yerleştirir. Fincanın biçimi, üzerindeki İşlemeler, renkler onun bir sanat eseri olduğunu söylüyordu. Ödediği...

Sayfayı Paylaş