gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fön nasıl çekilir, fön çekimi, fön nasıl çekilmeli

Sevgili melekler, eliniz ne kadar yatkında olsa, bir türlü kuaförden çıkmışçasına saçınızı şekillendirememekten şikayetçiyseniz, aşağıdaki makalemizi iyice okuyun. Zira bu yazımızı okuduktan sonra siz de saçlarınıza gayet rahat ve kalıcı bir şekilde fön çekebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, saçınızı temizlemek. “Saçın hareketli olması için tamamen arınmış olması şart. Saçınız ıslakken (az nemli saçta şampuan iyi köpürmez) 1 TL büyüklüğünde şampuanı parmak uçlarınızla başınıza masaj yaparak dağıtın (Bunu yaparken saç diplerini sert hareketlerle ovmak elektriklenmeye ve karışmaya neden olur). Saçı durulayın, krem uygulayın ve biraz dayanıp duşu soğuk suyla bitirin. Uzmanlar bu son uygulamanın saç kütikülünü kapatarak parlak olmasını sağlayacağını söylüyorlar. Fön çekimiyle ilgili diğer aşamalar ve ayrıntılı anlatımı makalemizde bulabilirsiniz...

fön-nasıl-çekilir.jpg

Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  2. evde fön nasıl çekilir

evde fön nasıl çekilir

fön nasıl çekilir saça fön nasıl çekilir düz erkek erkek Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız , aynı şeyi biz denemeyekalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor . Bunda şaşacak bir şey yok .Her işin bir tekniği var.İşte adım adım evde fön çekme. 1.Adım: Saçı 3-4 bölüme ayırın .Her bölümü , kendi etrafında burun , klipslerle başınızı sabitleyin . Bu tutamlar fön çekerken...
  3. Evde Fön Nasıl Çekilir

Evde Fön Nasıl Çekilir

erkek saçına fön nasıl çekilir fön nasıl çekilir erkek video saç saçına çekme Kızlar hemen hemen hepimiz saçımızı düzleştirmeyi biliyordur...Yada biz yapmasakta evde saçımızı düzleştirmemize yardımcı birileri mutlaka vardır...Şimdi saçına evde fön çekmeyi bilmeyenler için evde saçınıza nasıl fön çekersiniz kısaca anlatıyorum... Saçlarınızı iki kere avucunuzun ortası kadar şampuanla...
  4. Fön Nasıl Çekilir ?

Fön Nasıl Çekilir ?

fön nasıl çekilir fön nasıl yapılır fön nasıl çekilir hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar kadınları en güzel gösteren unsur nitekim saçlarımızdır. Saçlarımız bizim ruh halimizi bbile yansıtır melekler :) bazılarımız uzun saç seveer bazılarımız kısa saç sever. Uzun saçlar herkese yakışmaz kısaa saçlar da öle. Saçlarımıza bazen fön çeketiririz bazen de elimizde bulunan saç...
  5. Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

saça düz fön çekme, düz fön çekme, evde düz fön çekmek Saçlara ipeksi bir görünüm vermek, parlak ve düzgün görünmesini sağlamak için düz fön tercih edilir melekler. İnce telli saçlardan ziyade kalın telli saçlarda daha çok yakışan düz fön için kuaföre gitmenize gerek yok. Aşağıda verdiğimiz tarif doğrultusunda siz de evinizde kolayca düz fön çekebilirsiniz... Banyodan çıktıktan sonra...

Sayfayı Paylaş