gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tony00

tony00 Forum Okuru

Foruma erkekleri alıyormusunuz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında tony00 tarafından paylaşıldı.

:angel: soru açık...

2. tony00

tony00 Forum Okuru

Cevap: Foruma erkekleri alıyormusunuz
    alınmıyormuş galiba ben gideyim :D

3. tony00

tony00 Forum Okuru

özür dilerim banlarsanız sevinirim ;)

4. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

forumumuza erkekler alınmıyor

5. tony00

tony00 Forum Okuru

sadece bi öneri sonra banlayınız :) tc kimlik no isteyin yoksa fake üyelik açabilirler haberiniz olmaz :D
    herkese iyi akşamlar hadi by...

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

öneriye gerek yok zaten biz biliyoruz neyin ne olduğunu:D haklı tarafların olabilir tabi .kendini bayan gibi hissedip aramıza karışanlara bizi kandırmaya çalışıp onlara sadece acırız:D:D:D zaten zaman içerisindede tecrübeli yönetici arkadaşlarım tarafından yada melekler tarafından fark edilip bi şekilde açık verdiklerinde gereken onlarada yapılıyor .bilginize....

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    haa bu arada banlanmana gerek kalmadan silindin haberin olsun:D

8. deadly

deadly Forum Okuru

arkadaslar k.b erkeklerin alınıp alınmadıgı hakkımda bir bilgim yoktu googlede arama yaparken manzara resimleri cıktı ve ordaki paylaşımlar hoşuma gitti böle bi başlık gördüm girdim içeri üyeliğimi silerseniz sevinirim.tekrar k.b. iyi paylaşımlar

Foruma erkekleri alıyormusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumu sadece erkekler yönetseydi ( :

Forumu sadece erkekler yönetseydi ( :

Forumu sadece erkekler yönetseydi ( : Abi maçım var ben çıkıyorum şu konuyu kilitlesene... -abi ya kızlara asılıyorum cevap vermiyorlar banlayayım mı -forumun fonuna jet lee'yi mi yerleştirsek ne dersin? -çok bilen kızlar olmasın abi ya komplekse giriyoruz..sarışınlar yeterli... -uzun boylu kızlar da olmasın ya onlar da komplekse neden oluyor... -forum dövüş vurdu kırdı ağırlıklı...
  2. Forumun Erkeklerinden Forum Kızlarına Atılan Pm (inciler) Ler

Forumun Erkeklerinden Forum Kızlarına Atılan Pm (inciler) Ler

`MSN adresini versene. Hemen yok deme, sapık değilim` `Demek aynı şehirdeniz, hayret hiç karşılaşmadık` `Çok güzelsin hissediyorum gözlerin mavi mi?` `Sarışın mısın esmer mi? Ona göre iltifat edeceğim` `Bütün yorumlarına cevap veresim geliyor. Sence bu bir aşk mı? `Çabuk üşürüm demişsin. Yardımcı olabilirim.` `Ne şanslısın kızım ya! Sana aşık oldum` `Bugün anneme de...
  3. Forum Bornova

Forum Bornova

bornova forum mağazaları forum bornovadaki mağazalar form bornova mağazaları mağaza isimleri Tasarım Ekibi Çiğdem Duman Ertun Hızıroğlu Yardımcı Mimar(lar) İlkay Kılınç Süreyya Önver İlhan Devrim Sevil Özbayburtlu Mimarlık Ofis(ler)i Era Şehircilik T+T Design Bv İşveren Multi Turkmall Proje Tarihi 2005 - 2006 Yapım Tarihi 2005 - 2006 Arsa Alanı 200.000 m2 Kapalı Alan 70.000 m2 Proje Tipi...
  4. Forumda Bayan/Erkek tavlama yolları

Forumda Bayan/Erkek tavlama yolları

erkek tavlama yolları erkekleri tavlama yolları bayan erkekleri tavlamanın tavlamanın 100 yolu Forumu çöp çatan sitesi olarak kullanan arkadaşların yaptıkları olaylar bütünüdür. Sadece erkeklerin değil kızlarında bu olaylara alet oldukları görülmüştür. Herkes yanlış yapıyor her şeyin bir yolu bir yordamı vardır. Ders - 1 * Öncelikle avatar seçimi çok önemli.. Kendinize mümkün...
  5. Forum yanıyor

Forum yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Adminim... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. forum o dakika ruhumun başkenti başımın tacı , ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye , ilk bu msn de cam açıcaksın . Sorup soruşturup bulup buluşturup...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş