gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı sonbahar da çıkacak diye duymuştum bu doğru mu acaba?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  2. iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)
  3. samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

samsung galaxy s2 plus ne zaman çıkıyor bilgi var mı ?

Merhabalar, samsung cep telefonu kullanıyorum çok memnunum ama artık değiştirmek istiyorum. Samsung galaxy s2 plus çıkacağını duydum ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak bilgi var mı bu konuda acaba ?
  4. Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

galaxy note 3 galaxy note 3 çıkış tarihi Sevgili melekler, cep telefonu meraklılarının sabırsızlıkla bekledikleri Samsung Galaxy Note 3' ün tanıtım zamanı belli oldu gibi. 4 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek "Unpacked" etkinliği için davetiye gönderen Samsung etkinlikte yeni bir Galaxy cihazını tanıtacak ve bu cihazın büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note III olması bekleniyor. İşte...
  5. Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy note 4 özellikleri,Galaxy note 4'ün fiyatı eknik özellikleri,note serisinin yeni amiral serisi,Galaxy note 4 galaxy s5 ile aynı mı,galaxy note 4 mü galaxy s5 mi almalıyım,galaxy note 4 ne zaman çıkıyor Piyasada telefonuna not almak isteyenlerin imdadına hızır gibi yetişen Note serisi, bu yıl dördüncüsüyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlıklarla birlikte söylentiler de gelirken,...

Sayfayı Paylaş