gebe
  1. gülümser27

gülümser27 Forum Okuru

gebe deyilim sanırım

Konu, 'Gebelik' kısmında gülümser27 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba bana bilgi vericek biri varmı adet günüm geçti bütün gebelik belirtileri var şuan belim çok agrıyo ve kasıklarımdaki sancı feci ara ara geliyo dün doktora gittim kan testi yaptırdım yok dedi bu bir yanılma payı olma riskini taşırmı sizce

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

geç yumurtlamadır belki.bi kaç sonra tekra et

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2011
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    eğer regle olmassan bir kaç gün sonra tekrar test yap derim ben. belki erken yaptırmış olabilirsin.

gebe deyilim sanırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. salça deyil salsa :)))

salça deyil salsa :)))

lsa, İspanyolca'da kelime anlamı olarak sos ya da salça'dır. Malzemesi nerede yapıldığına bağlı olarak değişen bir salça. Fakat buradaki tek gerçek içinde çok fazla baharat olduğudur!!! Birçok popüler müzikte olduğu gibi, salsa da Afrika'nın, yeni dünya'nın kozmopolit kültürüyle buluşmasıyla ortaya çıkmıştır. Salsa'nın 1930'larda ya da 1940'larda Küba'da başladığı söyleniyor. Aslında tartışma...
  2. Ask Kolay Bisi Deyil...

Ask Kolay Bisi Deyil...

Genç bir delikanlı saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu.Genç kız dayanamayıp arkasını döndü : - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu. Genç erkek : -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum! Genç kız : -Bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git.. Delikanlı arkasını dönüp bakınca çok çirkin bir kızın geldiğini görüp...
  3. komikler sanırım

komikler sanırım

:haha::haha::haha:
  4. Var sanırım bişeyler :))

Var sanırım bişeyler :))

Adet olmam gereken tarih 9uydu ve bugün hala olmadım yaptığım test sonucum.... Adetten 2 gün önce ve adet günümde test yapmıştım silik çizgiydi ama bugün daha belirgin olmuş Belirtilerim Göğüslerde şişlik damarlar belirgin ve halkasında kabarcıklar var ama ağrı yok Karnımda şişlik ve kramp Ani kalkışlarda baş dönmesi Gece uykusuzluk Terleme

Sayfayı Paylaş