Gebeliğinizi Eşinize Nasıl Haber Verdiniz Melekler ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gebeliğinizi Eşinize Nasıl Haber Verdiniz Melekler ?
Bu konu gebelik haberi nasıl verilir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, gebelik/gebeliklerinizde eşinize bu müthiş haberi nasıl verdiniz ? İlk sözü ya da tepkisi ne oldu ? Neler yaptı ? Bu sayfamızdan paylaşalım mı ? :)

gebelik-140.jpg

Eşim sabah uyurken sıçrayarak uyanmıştı.Kabus görmüş.Korka korka anlatmıştı.Nehir kenarındayken kocaman bi balık ağzını açıp eşimin üstüne doğru atlamış.Ben o anda anlamıştım.İki gün geçmişti ama his işte.Eşim İl dışına çıktı.Ben de işe gidip test yaptırdım.Pozitifdi.Aradım dedimki şimdi sakin ol ve bir yere otur sana bişey söliycem.Dediki Yineeeee neoldu ne bozdu senin moralini.(iş yerim çok stresli hep aradığımda rahatlamak için onu ararım.)o da o rahatlama seanslarından biri sandı.Ben de dedim kii.Sabah ki balııık seni yiyceeeek ama doğunca.Yanisi beta hcgmem 214 çıktıda dedim.O anda bi sessizlik oldu.Sonra kendine gelebildi..Ama eve gelene kadar ne uçak ne de yollar çekilmez olmuş

Bu konu gebelik haberi nasıl verilir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, gebelik/gebeliklerinizde eşinize bu müthiş haberi nasıl verdiniz ? İlk sözü ya da tepkisi ne oldu ? Neler yaptı ? Bu sayfamızdan paylaşalım mı ? :)

gebelik-140.jpg

Selam kızlar.
1 seneye yakın calısmalardan,hatta cocuk sahıbı olamazsın dedıklerı ıcın artık umutsuzca ve korunmadan nasılsa olmayacak dıye dusunurkennn,,,bende hamileyim kızlar...her ay bu sefer oldumu dıye dusundugumu hatırlıyorumda..artık psıkolojık olarak belırtıler gormeye baslıyorsunuz..uzerıne tamzamanında regl olunca aptallasıyordum...ama bu sefer hıc oyle anlatılanlar gıbı hafıf degıldı belırtıler..yuzde yuz emın oluyorsunuz gebe kalınca ....o kadar emın sekılde daha adet tarıhıme varken evde test yaptım dırekt ıkıncı kırmızı yandı...O an banyodan cıkamadım..banyodakı merdıvene bakarak 45 dakıka aptalca o teste bakarken buldm kendımı:))testı elıme alırsam bebege bısı olucak sanıp, yerden alamadım testı tam bır saat=)

sonra esıme haber verdım bagırarak:)adamcagız tuvalete gelmek zorundakaldı...halbukı ne hayallerım vardı hamılelık haberını alınca nasıl verecegımle ılgılı....sımdı dusundukce guluyorum...

ertresı gun dr a gttgmde adetım gecıkmedıgınden cok ılgılenmedı soyledıklerıme..tabı evde test yaptgmı soylemedım..

kan tahlılı ıstedı ve sok oldu..)mını mınnak bır sey nasıl anladın dedı hatta...hemen folık asıt yazdı ..suan delı gıbı ıyı bır hastane cok pahalı olmayan bır yer arııyorum..

agustos ıstanbul annelerı bana da hastanelerle ılgılı bılgı verırmısınız ltfn...

Esim hic hamile oldugumu dusunmuyodu adetim 3 gun gecmisti zorlaa gebelik testi aldirttim ertesi gunu sabah test yapicaktim oda heyecandan uyuyamamis sabahin 6 sinda uyandirdi beni hadi git yap bakalim testi dedi kalktim yaptim ilkten cok silik bi cizgiydi ama sonradan koyulasti esim o cizgiyi gorunce ilkten inanmadi kan testi de yaptir dedi ogun hemen gidip kan testi yaptirdim pozitifti esimi aradim dedim hamileyimm oda cok mutlu olmustu baba oluyorum diye bagirmak istiyorum demisti :) simdi 30+6 haftalik olduk kizimla allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Selam kızlar.
1 seneye yakın calısmalardan,hatta cocuk sahıbı olamazsın dedıklerı ıcın artık umutsuzca ve korunmadan nasılsa olmayacak dıye dusunurkennn,,,bende hamileyim kızlar...her ay bu sefer oldumu dıye dusundugumu hatırlıyorumda..artık psıkolojık olarak belırtıler gormeye baslıyorsunuz..uzerıne tamzamanında regl olunca aptallasıyordum...ama bu sefer hıc oyle anlatılanlar gıbı hafıf degıldı belırtıler..yuzde yuz emın oluyorsunuz gebe kalınca ....o kadar emın sekılde daha adet tarıhıme varken evde test yaptım dırekt ıkıncı kırmızı yandı...O an banyodan cıkamadım..banyodakı merdıvene bakarak 45 dakıka aptalca o teste bakarken buldm kendımı:))testı elıme alırsam bebege bısı olucak sanıp, yerden alamadım testı tam bır saat=)

sonra esıme haber verdım bagırarak:)adamcagız tuvalete gelmek zorundakaldı...halbukı ne hayallerım vardı hamılelık haberını alınca nasıl verecegımle ılgılı....sımdı dusundukce guluyorum...

ertresı gun dr a gttgmde adetım gecıkmedıgınden cok ılgılenmedı soyledıklerıme..tabı evde test yaptgmı soylemedım..

kan tahlılı ıstedı ve sok oldu..)mını mınnak bır sey nasıl anladın dedı hatta...hemen folık asıt yazdı ..suan delı gıbı ıyı bır hastane cok pahalı olmayan bır yer arııyorum..

agustos ıstanbul annelerı bana da hastanelerle ılgılı bılgı verırmısınız ltfn...
Selam kızlar.

Ay ne güzellllll
Banada nasip olcak mi bu duygular ?.......

günlerden cumartesi idi. Grip oldum sandim. Esimde sabah apar topar beni acile götürdü. Neyse kan tahlili yaptılar muayene ettiler. Kusmam var diye bir serum taktilar. Bir saat geçti geçmedi dr geldi esimle beraber. Dr suratimiza bakarak güldü. anne baba oluyorsunuz dedi. Ve eşimle şok olduk birbirimize sarılarak aglamistik. Şimdi bir cadı kızım var 9 aylık ve eşimle her o ani hatirlasak gözlerimiz dolar. Allah isteyen herkeze nasip etsin. :18:

Ekli dosyalar

• 20141009_172720.jpg
    20141009_172720.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 686
Geri