canım hoşgeldin aramıza, benim 5 yaşında oğlum var şimdi ona kardeş istiyoruz kısmetse. oğluma hamileyken hiç belirtim olmadı hatta ne miğde bulantısı ne aşermesi hiçbirşey olmadı, kolay geçmişti hamileliğim. umarım hamişsindir Allah gönlüne göre versin.

burcu ve lıttle angel sizler de aramıza hoşgeldiniz, umarım hepimiz ve tüm istyenler bebeklerimize kavuşuruz, gelişmesi olanlar yazarsa birbirimize yardımcı oluruz.
tuna çok saol.şimdi test yaptım negatif pazartesi kan tahlili yaptırıcam hasta olmazsam....

canım aynen benimde tek çocuğum var 2. olmuyo polikistik over diye bir hormon bozukluğu varmış bende ilk zamanlar o kadar çok ağlıyodumki kızım bu dünyada yapayalnız olacak diye ama ne yapayım elimden geleni yaptım insan en kötü şeylere bile alışıyo artık sende sorun yok sanırım inşallah olur fazla kafana takma canım

canım yazdıklarını okudumda bende aynı durumdayım bir kızım var 5 yaşında 2. olmuyor yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum. doktor bana kilo verirsen her şey düzelir dedi. aslında çok kilolu sayılmam ama yine de diyet yapıyorum. senin ne zamandır olmuyor çok merak ettim

yaa bugün benden kahverengi ve pembemsi bi akıntı geldi hastalanıyorum sandım ama hala gelen giden yok neden olmuş olabilir sizce

canım yazdıklarını okudumda bende aynı durumdayım bir kızım var 5 yaşında 2. olmuyor yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum. doktor bana kilo verirsen her şey düzelir dedi. aslında çok kilolu sayılmam ama yine de diyet yapıyorum. senin ne zamandır olmuyor çok merak ettim
selam canım benim 7 aydır falan olmuyo tabii önceside var 2 ay adet görmediğim zamanlar oluyodu 6 ay tedavi gördüm ve bıraktım tedaviyi yine olmuyor ilaçsız adet görmüyomki adet görmeyincede hamile kalınmaz ve bende hiç kilo yok 165 boyum 55 kilom gayet normal kilodayım doktor tedaviyle hamile kalırsın tedavisiz olmaz diyo ve şu var adete yakın çok sıkıntı oluyo ellerim falan yanıyo adet ağrılarınıda çekiyom ama olamıyom yüce rabbim hakkımda ne hayırlıysa onu versin

selam canım benim 7 aydır falan olmuyo tabii önceside var 2 ay adet görmediğim zamanlar oluyodu 6 ay tedavi gördüm ve bıraktım tedaviyi yine olmuyor ilaçsız adet görmüyomki adet görmeyincede hamile kalınmaz ve bende hiç kilo yok 165 boyum 55 kilom gayet normal kilodayım doktor tedaviyle hamile kalırsın tedavisiz olmaz diyo ve şu var adete yakın çok sıkıntı oluyo ellerim falan yanıyo adet ağrılarınıda çekiyom ama olamıyom yüce rabbim hakkımda ne hayırlıysa onu versin

slm ilter ve bembeyaz ben de sizler gibi 2. bebeği isteyenlerdenim, oğlum kardeş diye ölüyor inş Allah hepimizin yüzünü güldürür.

slm ilter ve bembeyaz ben de sizler gibi 2. Bebeği isteyenlerdenim, oğlum kardeş diye ölüyor inş allah hepimizin yüzünü güldürür.

canım ben kızım olduktan sonra 4 yıl korundum nereden bilebilirdim olmayacağını benim de 1 yılı geçti. Olmuyor. çok kafama takıyorum. Yaptığım hiçbir şeyden mutlu olamıyorum.

slm ilter ve bembeyaz ben de sizler gibi 2. bebeği isteyenlerdenim, oğlum kardeş diye ölüyor inş Allah hepimizin yüzünü güldürür.
TUNACIM ANLADIĞIM KADARI İLE SEN TEDAVİYİ BIRAKMIŞSIN. BENCE PES ETME DEVAM ET. TEDAVİ OLMAN HALİNDE ŞANSIN DAHA FAZLA OLACAK EMİN OL. Bu Arada birbirimize dua edelim. İnşallah en kısa zamanda mutlu haberler veririz.

Herkese slm ve gunaydin bisey sorucam benim dun hastalanmam gerekiyordu gelmedi daha... kasigimda hafif agri var ama benim normalde erken gelir gecikmezdi son 1 haftadir cokda uyuyorum hamile olabilirmiyim idrar testi yapsam cikarmi cok tesekkurler

Geri