adetim genelde 5 gün sürerdi bu defa ıkı gün sürdü korunmadık hıc bulantım ve göyüs uclarında sızı var ve kasıklarda da agrı oluyor acaba üstüne mi gördümm bana yardımcı olun lütfenn

arkadaşlar benimde bir sorunum var bende bebiş isteyen guruptayım 2 gün sonra adet tarihim bu ay cok dua ettim kenzül arş okudum cok fazla bugünde ishal olldum acaba hamile olabilir miyim

mrb bende yeni katıldım 1 5 senedir ewliyim bir düşüğüm oldu 8 aydır hamile kalamıyorum neden acaba acill yardımmmm lütfen

mrb arkadaşlar ben arabıza yeni katılıyorum 3 aydır evliyim hiç adet gecikmem olmadı ama bu 3. ayımda ayın 30. da olacaktım ama 3 gün geçti olmadım hala aşırı derece adet olacakmışım gibi sancım var kasıklarım çok ağırıyo başka da bi belirti yok sizce hamilemiyimdir..?

arkadaşlar bende az önce test yaptım cıkmadı adetime 5 gun var gögsim ve kasıklarım cok agrıyo acaba haöilemiyim ya

benımd kasık agrılarım var hemde cok genelde ılıskıden sonra ortaya cıkıyor cok ıstıyorum hamiş olmak allah isteyen herkeze wersın.

Mrb bende 10 aylık evliyim bebiş istiyoruz ama olmuyor son üç Adet dönemim 1 hafta gibi gecikmeli oluyor şimdi 9 gün var olmama ama kasıklarımda feci ağrım var geçen hafta bulantım ve baş dönmem var göğüs uçlarım çok acıyor hamile miyim bilgilendirin lütfen

arkadaşlar merhaba adetime daha 13 gün var ama son üç gündğr kasıklarımda sancı var adet öncesi olanlar gibi böyle diken gibi batıyor bazen sol bazen sağ kasığımda oluyor bugün farkettim ki akıntımın rengi ve kokusu da değişmiş ağ-ır bir koku var normalinden biraz fazla gelmiş sizce hamile olabilirmiyim adeti bekleyemiyorum sabırsızım daha 13 gün var :)

Merhaba arkadaşlar ben yumurtlama dönemi mi hesaplayarak eşimle ilişkide bulundum göğüslerimde ağrı var ve sürekli idrara biliyorum ve ayrıca çok özür dilerim ama şişlik hissediyorum ve gaz çıkartıyorum acaba hamilemiyim test yapamıyorum olumsuz çıkar diye sadece adet günü mu bekliyorum

Geri