gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik vitaminleri beni kusturuyor!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doktorumun verdiği vitaminler acayip derecede midemi bulandırıyor hatta kusturuyor. Ne yapacağım ben böyle , benim gibi olan var mı?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yok vitamin bende öyle bir etki yapmadı siz doktora sorun değiştirsin vitaminlerinizii

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Muhakkak doktorunuza bu durumu danışın.Vitamin kullanımı bazı gebelerde mide bulantısı,iştahsızlık yapmaktadır.Gereken bilgileri doktorunuz vericektir.

gebelik vitaminleri beni kusturuyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vitaminler

Vitaminler

Vitaminler Vitaminler, vücudun bolik gereksinimleri için vazgeçilmez olan ve vücutta yeterince ya da hiç elde edilemediği için dışarıdan alınması gereken küçük organik moleküllerdir. Klasik olarak vitaminler, yağda ve suda eriyenler biçiminde iki gruba ayrılır. Yağda eriyen vitaminler yağlarda, pişmemiş sebzelerde, tahıllarda, tereyağında, balık karaciğeri ve balık yağında, kaymak ve süt gibi...
  2. gebelik döneminde hangi vitaminleri kullanmalıyım

gebelik döneminde hangi vitaminleri kullanmalıyım

GEBELİKTE VİTAMİN KULLANIMI Hamilelik ve emzirme döneminde vitamin-mineral gereksinimi değişir mi? Gebelik ve emzirme sırasında vitamin-mineral gereksinimlerinde artış ne kadardır? Hamilelik ve emzirme döneminde anne ve bebeğin sağlığı açısından vitamin ve mineraller...
  3. Vitaminler. Hangi besinde hangi vitamin

Vitaminler. Hangi besinde hangi vitamin

pırasadaki vitaminler pırasada hangi vitamin var kuzu karaciğeri bademde hangi vitaminler var maydonozda vitamin Bugünlerde, ben ve etrafımda ki birçok kişi havanın soğumasıyla birlikte, ya hasta ya da kendini bitkin hisseder oldu. Normalde çoğumuz vitamin almayı çok önemsemiyorken, hasta olduğumuz zamanlarda ilk aklımıza gelen şey vitaminler oluyor. Bende bu durumdan yola çıkarak bu sefer ki...
  4. Gebelikte Besin Zehirlenmeleri

Gebelikte Besin Zehirlenmeleri

gebelikte balık zehirlenmesi hamilelikte balık zehirlenmesi gıda anne sütüne geçermi Gebelikte Besin Zehirlenmeleri nasıl olur nelere dikkat etmek gerekir, belirtileri nelerdir şimdi hep birlikte bakıyoruz meleklerim. Hamilelik döneminde besin zehirlenmeleri ve ishal Sulu dışkı yapmak anlamına gelen ishal, kendini günlük dışkı sayısında artma (günde üç kezden fazla dışkılama) olarak...
  5. Gebelik ve vitaminler

Gebelik ve vitaminler

Melişlerim hamileyken hangi vitaminleri almalı beslenmenize hangi vitamin grubuyla takviye yapmalısınız biliyormusunuz eğer cevabınız hayırsa bu yazımızda hepsinin cevabını bulabilirsiniz :tik: VİTAMİNLER: Bütün vitaminlerin eksikliği kadar fazlası da sorun yaratabilir. Bu nedenle doktor tavsiyesi dışında vitamin kullanılmamalıdır. A VİTAMİNİ: Sütte ve türevlerinde, tereyağında (taze...

Sayfayı Paylaş