gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Gereksiz Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler!

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte fazla kilolar, hamilelikte fazla kilolar, gebelikte aşırı kilo alımı
    Sevgili melekler, gebelik dönemi, genellikle kilo alınan hatta kilo alımı abartılan bir dönemdir. Bebeğe yarayacak düşüncesiyle her bulduğunu yiyen ya da etrafındakilerce yedirilen anne adayı için fazla kilolar kaçınılmaz olur. Ancak bu kilolar ilerleyen zaman sürecinde hem bebek hem de anne adayı için sorun haline gelir. Peki gebelik esnasında fazla kilo almamak için nelere dikkat etmek gerekir?

gebelikte-fazla-kilolar.jpg

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bol su i.iyorum 3 litre güde bol meyve yiyorum aa sürekli acıkıyorum ben yaaa fil gibi olacam kilo almak beni korkutuyor bel fıtığımdan dolay

Gebelikte Gereksiz Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekrar Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler

Tekrar Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler

hamilelikte kilo almamak için ne yapmalı kilo almamak için yapılması gerekenler hamilelikte yapılması gerekenler almak Uzun bir uğraş sonucunda nihayet istediğiniz kiloya ulaştınız, peki tekrar kilo almamak için ne yapmanız gerekiyor? Acıbadem Kadıköy Hastanesi Uzman Diyetisyeni Fatoş Özcan ve Acıbadem Kadıköy Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Koptagel İlgün, kilo verirken izlenmesi...
  2. Tatilde kilo almamak için

Tatilde kilo almamak için

tatilde kilo, almak, almamak, için, yapılması gerekenler, bilgiler ve merak etiğiniz herşey burada arkadaşlar Tatil öncesi, mayonuzun içersinde fit ve zarif görünmek için sıkı bir diyet yaptınız. Tatile giderken fit ve ince gidiyorsunuz peki ya tatil dönüşü fit gelebilecek misiniz? Bu biraz zor olsada imkansız değildir Melek'lerim. Yapmanız gerekenler neler; buyrun bu makalemizde...
  3. Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım?

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım?

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım ben hamileyim 3 aylık ve kilo almaktan çok tırsıyorum lütfen bana bildiklerinizi yazın da kilo almiyim kızlar
  5. Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Kızlar ben henüz 4 aylık hamileyim ve kilo almaktan işin açıkçası çok tırsıyorum sizden bu konuda kendi önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum acaba Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı ?

Sayfayı Paylaş