gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Gebelikte oruç tutulurmu?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ramazan ayı oruç tutmanın faydaları
    Selam kızlar
    malum ramazan ayı yaklaşıyor ve en önemlisi yaz aylarına denk geliyor
    normalde bile tutmak çok zorken gebelik döneminde daha bşr zor
    uzamanlar gebelerin tutmasını önermiyorlar çünkü gebenin gün içerisinde bol sıvı alması ve iyi beslenmesi gerekiyoru
    gebe kadınların kan sekerı normal ınsanlara gore daha fazla dusuyormus bu yuzden ac kalmayı onermıyorlarr

Ramazan demişken güllaçsız olmaz size enfes bir güllaç tarifi veriyorum :)
    Mis Gibi Güllaç tarifi | Melekler Mekânı | Hamilelik Hobiler Magazin Moda Gebelik Sağlık Konuları Hakkında Bilgiler

Gebelikte oruç tutulurmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken Oruç tutulurmu?

Hamileyken Oruç tutulurmu?

hamileyken oruç tutulurmu hamilelikte oruç tutulurmu hamile iken hamilelikte tutulur mu hamile iken oruc tutulur mu arkadaşlar ben 2 aylık hamileyim.Ramazanda geldi çattı.oruç tutmakla ilgili hiç bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar ama o zamanlar karnımda böyle güzel bir şey taşımıyordum:)ve üstelik bu sene herkes sanırım oruç tutmakta zorlanacak malum kış gibi kolay olmayacak artık.gebeliğin...
  2. Gebelikte Oruç Tutulurmu? Nelere Dikkat Etmek Gerek ?

Gebelikte Oruç Tutulurmu? Nelere Dikkat Etmek Gerek ?

gebelikte oruç tutulurmu hamileyken oruç tutulurmu hamile iken hamilelikte tutulur mu hamile iken oruc tutulur mu Hamileyken en merak edilen konulardan biridir hamileler oruç tutabilirmi tutarsa bebeğe ve kendine zararı olurmu...Hamile kadınların oruç tutması zararlımıdır, gebeler oruç tutarken nelere dikkat etmelidirler? İşte gebelikte oruç ve bilinmesi gereken hususlar.. Hamilelik...
  3. Niyet etmeden oruç tutulurmu

Niyet etmeden oruç tutulurmu

niyetlenmeden oruç tutulur mu niyetlenmeden oruç tutulurmu niyet etmeden tutulurmu niyet etmeden tutulur mu oruç niyeti, niyetlenmeden oruc tutulurmu, niyet etmeyi unuttum ne yapmalıyım, niyet nedir, nasıl edilir hakkında bilgileri oruc niyet etmeden tutulmaz melekelrim mutlaka niyetinizi edip öyle yatın işte niyet hakkında bilgiler Niyet etmeyi unutursak oruç kabul olur mu? Niyetsiz...
  4. Mevlid Kandilinde Oruç Tutulurmu

Mevlid Kandilinde Oruç Tutulurmu

Mevlid Kandilinde Oruç Tutulurmu ? Arkadaşlar Mevlid Kandilinde Oruç Tutulurmu bu konuda dini bilgileri olan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum
  5. Uyuyarak oruç tutulurmu?

Uyuyarak oruç tutulurmu?

Bir hoca, (Uyuyarak oruç tutan sevab yerine hava alır ve sevabına ancak rüyada kavuşur, sevabını hayâl bile edemez) diyor. Ben, gece çalışıyorum, gündüz uyuyorum, sadece namaz vakitlerinde uyanıyor, namazımı kılıp yatıyorum. Benim oruçlarım boşa mı gidiyor? CEVAP Hayır, oruçlunun uyumasının mahzuru olmaz. Aksine uyuması bile sevab olur. Gece çalışmasanız bile, gündüz uyuyabilirsiniz. Bir...

Sayfayı Paylaş