gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Göktan // Beşinci Sonbahar (2008)

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

göktan beşinci sonbahar [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Göktan // Beşinci Sonbahar (2008)
    bu adamı çok severim..geri dön,mevsimler,efsane en sevdiğim şarkıları tekrar kaset çıkarmasına çok sevindim:D

Göktan // Beşinci Sonbahar (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 sonbahar makyajı

2008 sonbahar makyajı

2007 2008 sonbahar kış makyaj modası, renkler koyu mor, kırmızı, kahverengi, metalik ve uçuk pembeden oluşuyor. Bu sezonun renk dokuları geçtiğimiz senelerden daha hafif. 2007 2008 sonbahar kış makyaj modasında, gözlerde koyu mor ve mavi tonları hakim. Özellikle cat eye - kedi gözü makyajı dikkat çekiyor. Göz kalemiyle çektiğiniz çizgiyi gözünüzün köşesini geçerek, kedi gözü...
  2. Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü

Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü

göktan doğum tarihi göktan çelikiz doğum tarihi kaç yaşında biyografi çelikiz kaç yaşında Göktan Çekikiz’i Sen şarkısıyla tanıdım şimdide yeni çıkaracağı albümü öğrenince gerçekten çok sevindim. Son zamanlarda kayboldu diye korkuyordum. 2002 yılından bu yana uzun bir aradan sonra tekrar aramıza döndü. Ve bu konuda da en çok ben sevindim diyebilirim. Çünkü benim için özel olan Sen şarkısını...
  3. 2008 sonbahar çanta modelleri

2008 sonbahar çanta modelleri

Çanta, her mevsim bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuar. Bunun farkında olan ünlü marka ve tasarımcılar da birbirinden cazip ve çekici modelleri her mevsim moda severlerin beğenisine sunuyor. 2008 sonbaharında, bayan çantalarında tek bir trend hakim değil. Alexander McQueen, Anna Sui, Balenciaga, Bottega Veneta, Derek Lam, Diane von Furstenberg, Dolce & Gabbana, Emilio Pucci, Fendi,...
  4. 2008 sonbahar koleksiyonuna

2008 sonbahar koleksiyonuna

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 2008 sonbahar modası

2008 sonbahar modası

Bu sonbahar ve kış şıklığın sırrı feminen ve maskülen detayları birarada kullanmaktan geçiyor... Dantelli, derili ve fırfırlı bir sonbahar-kış sezonuna hoş geldiniz... Moda dünyasında birbiriyle çatışan trendler, renkli ve kozmopolit stillerin, kıyafet ve aksesuar dünyasını sardığının habercisi olarak bize göz kırpıyorlar. Çatışan trendlerin kalbinde feminen ve maskülen detayların olması...

Sayfayı Paylaş