gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

göktan doğum tarihi göktan çelikiz doğum tarihi kaç yaşında biyografi çelikiz kaç yaşında Göktan Çekikiz’i Sen şarkısıyla tanıdım şimdide yeni çıkaracağı albümü öğrenince gerçekten çok sevindim. Son zamanlarda kayboldu diye korkuyordum. 2002 yılından bu yana uzun bir aradan sonra tekrar aramıza döndü. Ve bu konuda da en çok ben sevindim diyebilirim. Çünkü benim için özel olan Sen şarkısını söyleyen duygusal bir şarkıcı. Umarım başarıların devam eder ve uzun bir ara vermezsin. “Mevsimler” isimli sarkısı ile popüler müzik dünyasına iyi bir giriş yapan Göktan, uzun zamandır üzerinde çalıştığı “Beşinci Sonbahar” isimli yeni albümünü tamamladı.Esen Müzik etiketiyle müzik marketlere sunulacak olan albümün ilk çıkış şarkısı: “Her Yanım Ayrılık”…
    Albümün ilk klibini de sözü ve müziği kendisine ait olan “Her Yanım Ayrılık” isimli şarkıya çeken Göktan, yeni albümünde sadece adı ile değil soyadını da kullanarak “Göktan Çelikiz” olarak karşımıza çıkıyor…

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü
    harikaa bayıldım:Dfavori şarkım eylül akşamı dinleyin mutlaka:D

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü

evet göktanın ses tonu ve şarkıları gerçekten müthiş albüm tanıtımını trt bir programa konuk olduğunda görmüştüm çok güzel son albümü.

Göktan Çelikiz Beşinci Sonbahar Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan // Beşinci Sonbahar (2008)

Göktan // Beşinci Sonbahar (2008)

göktan beşinci sonbahar
  2. Göktan - Pervane

Göktan - Pervane

pervane pervane olsam seni aramam bi daha olsan seni aramam bi daha Gelemiyorum diye arama beni Gelmiyorsan tek bir nedeni olur Anlarımki bu gece bana Başka bir yerde bir neşe bulunur Aya baktım ay mavi Yaya kalmam vallahi Bulurum bu gece başka birini Unuturum seni billahi Pervane pervane olsan Seni aramam bir daha Dünyayı gezsen dolaşsan Bulamazsın ayarımda
  3. Göktan - Gözbebeğim

Göktan - Gözbebeğim

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel yerindesin Sen benim herşeyimsin Ayırmasın bizi hiçbir şey Sevgilim birtanemsim Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim
  4. Göktan - Efsane

Göktan - Efsane

Sıcak sımsıcaktı aşk, yandı bu yaz ve yaktı bizi Beyaz bembeyaz güller kuruyup düştü avuçlarımdan Uzak çok uzak sanki, ayrı dünyalardan bulduk birbirimizi Tuzak bir tuzak belki, güvendim bakışlarına çok sevdim seni Ben de sevdim demek yetmiyor,yanımda yoksun yoksun artık Sensizliğe gücüm yetmiyor,günler sensiz sensiz geçmiyor Efsane olmuştu iki günlük sevdamız Mevsimler geçti bak bitti aşk...
  5. Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor

Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor

Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor Evanescence, 3. stüdyo albümleri için Grammy ödüllü yapımcı Steve Lillywhite ile stüdyoya girdiklerini açıkladı. 2010 sonbaharında piyasaya sürülmesi beklenilen yeni albümün oluşum süreciyle ilgili çok heyecanlı olduğunu söyleyen Amy Lee, grubun hayranlarını birçok sürprizin...

Sayfayı Paylaş