gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Grup Pilli Bebek 'ten Anlıyorum Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pilli Bebek Anlıyorum Şarkı Sözleri Pilli Bebek Anlıyorum Söz Şarkı Sözü

Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Açılsın Gözleri Pilli Bebek Şarkısı konumuzun ardından bu sayfamızda da Pilli Bebek Anlıyorum Söz Şarkı Sözü ile karşınızdayız ..

Düşerse Gönlün Derde Elinde Olmayan Sebeplerle
    Görürüm Bazen istemediğim Halde Yalnızın Adı Yok
    Gecenin Bu Saatinde Beynimi Kemiren Birşeyler Var Ki
    Nedensiz Sorgusuz Giriyor Kafama Uykularım Umutlarım

Zehir Oluyor Bana Şimdi Seni Anlıyorum Gecenin Bu Saatinde
    Umutlar Tükenip Birgün Kalırsın Çaresiz Ve Üzgün
    Tesadüf Olamaz Bugüne Kadar Geçen Gün
    Yalnızın Adı Yok Gecenin Bu Saatinde

Yalnızlık Görünmez Kaf Dağından
    Gökyüzü Kayarken Başucundan
    Samyeli Eserken Boş Odadan

Çalarsın Kim Bilir Kimin Aklından
    Çalarsın Kim Bilir Kimin Aklından

Grup Pilli Bebek 'ten Anlıyorum Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!! Almanya’daki Heinrich Heine Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikosomatik ve Psikoterapi Kürsüsü ile halen çalıştığı Düsseldorf Psikanaliz Enstitüsü kurucularından Doç. Dr. Celal Odağ, İzmir’de kurduğu Halime Odağ Psikanaliz ve Psikoterapi Vakfı’nda, bebeklik çağına ilişkin araştırmalar hakkında bilgi verdi. Bu dönemin, 30 yıl öncesine kadar “duymaz,...
  2. Türkiye'nin en küçük 'pilli bebeği'

Türkiye'nin en küçük 'pilli bebeği'

pilli bebek, kapte pil, hakkında detaylı bilgi, yeni dığan bebekte pil Türkiye'nin en küçük 'pilli bebeği' melişlerim. O pil o kadar çok insanı hayatta tuttu ki en başta benim çocukluk arkadaşımı.. Evleniyor şimdi hayatı boyu bu pilleri ile yaşayacak Allahım o ve onun gibi hastalara yardımcı olsun.. Gözlerini dünyaya kalp ritmindeki bozuklukla açan 1 günlük bebek, kalbine takılan...
  3. Grup Pilli Bebek Müzik Hayatı Hakkında Bilgiler

Grup Pilli Bebek Müzik Hayatı Hakkında Bilgiler

pilli bebek pilli bebek kimdir Sevgili melekler, özellikle 90lı yıllarda hayli popüler olan Pilli Bebek grubu hakkında sizleri bilgilendiriyoruz bu sayfamızda.... Pilli Bebek, özellikle 1990′lı yıllarda popüler olan Türk rock grubudur. Varlığını 1992’den beri aralıksız sürdüren grup, 42 şehirde, toplam 1600’den fazla canlı performans gerçekleştirmiştir. Heavy metalden Türk Sanat...
  4. Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri

Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü Şarkı Sözleri Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkısı Sözleri Sevgili melekler, müzik çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Grup Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü bu sayfada yerini alıyor... Çocukca Bir Rüya Görmeli Gözlerin Masalsı Bir Emanet Vermeli Sözlerin Yaşamın Korkusu Eriyip Gitmenin Önüne Geçki Senin Bilesin Kıymetin...
  5. Grup Pilli Bebek 'ten Berrak Şarkısının Sözleri Buyrun

Grup Pilli Bebek 'ten Berrak Şarkısının Sözleri Buyrun

Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözü Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözleri Müzik çalışmaları hakkında bilgiler sunduğumuz 90lı yılların ünlü rock grubu Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz... Berrak Sudaki Kırmızı Balık Sana Canım Demek için Canımdan Bir Parça Ve ışıksız Gecelerin Sessiz Özgürlüklerini Verdim Dışı Sevda içi Zindan Değilim...

Sayfayı Paylaş