gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü

Şarkı Sözleri Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkısı Sözleri

Sevgili melekler, müzik çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Grup Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü bu sayfada yerini alıyor...

Çocukca Bir Rüya Görmeli Gözlerin
    Masalsı Bir Emanet Vermeli Sözlerin

Yaşamın Korkusu Eriyip Gitmenin
    Önüne Geçki Senin Bilesin Kıymetin

Açılsın Gözlerin Gül Gün Güneşinle Var
    Görsene Yağmurun Çisenin Sıradan Günlerin

Farkını Bilki Senin Açılsın Can Evin Açılsın Gözlerin
    Gül Gün Güneşle Var Görsene

Toprağın Rengini Sevmeli Gözlerin
    Denize Hep Sadakar Vermeli Yüreğin

Umarsız Gecede Gördüğün Renklerin
    Farkını Bilki Senin Açılsın Can Evin

Açılsın Gözlerin Gül Gün Güneşle Var
    Görsene Yağmurun Çisenin Sıradan Günlerin

Farkını Bilki Senin Açılsın Can Evin Açılsın Gözlerin
    Gül Gün Güneşle Var Görsene

Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel Göz Göre Göre Şarkı Sözü

İzel Göz Göre Göre Şarkı Sözü

İzel Göz Göre Göre Şarkı Sözü de ekler misiniz lütfen bu sayfaya o şarkıya bayılıyorum ben yaa
  2. Grup Pilli Bebek Müzik Hayatı Hakkında Bilgiler

Grup Pilli Bebek Müzik Hayatı Hakkında Bilgiler

pilli bebek pilli bebek kimdir Sevgili melekler, özellikle 90lı yıllarda hayli popüler olan Pilli Bebek grubu hakkında sizleri bilgilendiriyoruz bu sayfamızda.... Pilli Bebek, özellikle 1990′lı yıllarda popüler olan Türk rock grubudur. Varlığını 1992’den beri aralıksız sürdüren grup, 42 şehirde, toplam 1600’den fazla canlı performans gerçekleştirmiştir. Heavy metalden Türk Sanat...
  3. Grup Pilli Bebek 'ten Anlıyorum Şarkısının Sözleri

Grup Pilli Bebek 'ten Anlıyorum Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Anlıyorum Şarkı Sözleri Pilli Bebek Anlıyorum Söz Şarkı Sözü Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Açılsın Gözleri Pilli Bebek Şarkısı konumuzun ardından bu sayfamızda da Pilli Bebek Anlıyorum Söz Şarkı Sözü ile karşınızdayız .. Düşerse Gönlün Derde Elinde Olmayan Sebeplerle Görürüm Bazen istemediğim Halde Yalnızın Adı Yok Gecenin Bu Saatinde Beynimi Kemiren Birşeyler...
  4. Grup Pilli Bebek 'ten Berrak Şarkısının Sözleri Buyrun

Grup Pilli Bebek 'ten Berrak Şarkısının Sözleri Buyrun

Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözü Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözleri Müzik çalışmaları hakkında bilgiler sunduğumuz 90lı yılların ünlü rock grubu Pilli Bebek Berrak Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz... Berrak Sudaki Kırmızı Balık Sana Canım Demek için Canımdan Bir Parça Ve ışıksız Gecelerin Sessiz Özgürlüklerini Verdim Dışı Sevda içi Zindan Değilim...
  5. Eylem Aktaş'tan Kömür Gözlerin Şarkısının Sözleri Burada

Eylem Aktaş'tan Kömür Gözlerin Şarkısının Sözleri Burada

Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Şarkı Sözleri Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Sevgili melekler, Eylem Aktaş 'ı pek çok dizide ki beste , söz ve vokallerinden tanıyoruz. Bu sayfamızda da Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Şarkı Sözleri ile sizlerle birlikte oluyoruz... Kömür gözlerin Bu yarayı ta ezelden tanırdım Bir kaşı karaya kul etti beni Ben bu derdi yere çaldım sanırdım Bir kuru çalıya dal...

Sayfayı Paylaş