gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Çek Git

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

güllü hangi yüzle gelip kapımı çaldın hangi yüzle gelip kapımı çaldın Hangi yüzle gelip kapımı çaldın? Yıllar sonramı hatanı anladın?
    Bir daha sakın gözüme görünme
    Herşeyimi aldın yinemi doymadın?

Çekgit birdaha geri dönme
    Unut artık yalancı beni sevme..
    Bitti sana olan ölümsüz sevdam
    Kanmam bir daha gözlerine..

Çekip vursam seni acım dinmez
    Senin canın bir kurşuna degmez
    Git belanı benden uzaklarda bul
    Sana bu nefretim ömrümce dinmez

Çekgit birdaha geri dönme
    Unut artık yalancı beni sevme..
    Bitti sana olan ölümsüz sevdam
    Kanmam bir daha gözlerine

Güllü - Çek Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Vurda Öyle Git

Güllü - Vurda Öyle Git

Mademki elveda diyorsun bana icimden askini sildi öyle git Tahamül edemem bu ayriliga ne olur sevgilim vurda öyle git vurda öyle git vurda öyle git neylerim sensiz bu cani neylerim sensiz hayati neylerim sensiz bu cani neylerim sensiz hayati hasretini cekmektense seni elde görmektense al hanceri vur bagrima veda edip gitmektense vurda öyle git vurda öyle git vurda öyle git sanmaki...
  2. Güllü - Gittin

Güllü - Gittin

Gecmiste cekilen bir resim gibi seneler gecince silinip gittin kumlara yazilan bir isim gibi dalgalar vurunca silinip gittin gittin gittin gittin silinip gittin gönlümdeki cöle yagmur yaginca icimdeki huzur derdi bulunca kapkara bahtima günes dogunca kar tanesi gibi eriyip gittin gittin gittin gittin eriyip gittin kalmadi sevgimden geriye bir iz ömre deger askin simdi degersiz...
  3. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  4. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş