gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

gulsen_bangir_bangir_2015_alb_m_.jpg Başarılı Şarkıcı Gülşen 2015 Bangır Bangır albümüyle bu yaza damgasını vuracağa benziyor.Gülşen'in albümünde toplam 10 şarkı yer almaktadır.
    işte sırasıyla o şarkılar.
    1-Gülşen -Bangır Bangır
    2-Gülşen-Bir Fırt Çek
    3-Gülşen -Kara Liste
    4-Gülşen-Dan Dan
    5-Gülşen-Ellerinden Öper
    6-Gülşen-Yıkım Kararı
    7-Gülşen-Büyük Hatıran Var
    8-Gülşen-Parti Kur Oy Vereceğim
    9-Gülşen-En sevdiğim yanlışım
    10-Gülşen-Can Yeleği

2. jermaine

jermaine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gülşenin bazı şarkıları mstarda da var :D

THESECRET bunu beğendi.
Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı.

Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı.

tüp bebek yaptıran ünlüler tüp bebek yapan ünlüler Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı. Ekibiyle Londra'ya giden seksi şarkıcı, hem müzikal hem de görsel anlamda yeni albümü için hazırlık yapacak. Gülşen, ayrıca İngiltere'deki mağazalardan bol bol alışveriş yapmayı da planlıyor.
  2. Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

gülşen, 2011 yeni albüm, sözde ayrılık, şarkıları, albüm tanıtımı, kapağı, haberleri burada arkadaşlar Gülşen'de bu yaza damgasını vuracak, şarkıcılar arasında geliyor Melek'lerim. "Sözde Ayrılık" diyen Gülşen'in yeni albümü hakkında haberler sizler için geliyor Melek'lerim:) Geçtiğimiz aylarda "Yeni Biri" isimli single albümünü sevenleriyle paylaşan Gülşen'in, yeni...
  3. Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Bu konu; Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan popçu Gülşen yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu. 10 yepyeni şarkıyla albümünü tamamlayan Gülşen'in Beni Durdursan Mı adını verdiği albümünü tüm müzik marketlerden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.. 01-Gülşen Yatcaz...
  4. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...
  5. Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen Yıkım Kararı Şarkı Sözleri Yıkım kararı almışsın bu evlerde durulmaz Ne varsa yok saymışsın şimdi üstelemek olmaz Göstermem ben üzüldüğümü ah içimi görsen Anlamıyor laftan kalbim bir izah etsen Yalan mıydı tövbeler Seviyor görünmeler Beni de bu erken sevinmeler yaktı Mühim bir neden olmasaydı vazgeçmezdim her şeyden Korkuyor musun sende bu çılgın sessizliğimden Göstermem ben...

Sayfayı Paylaş