gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri Selam kızlar Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri var mı sizin sitenizde

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri

Daraldığın zamanlar olacaktır… Hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun...
  2. Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

dinle sevgili, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fox ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan dizinin sevilen müziğini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hangi masal geçti başından Hangi ilklimde kaybettin gölgeni Pencere önü çiçeği gibi Yalnız mı kaldın yoksa kalabalıklarda Bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili Bu adamı...
  3. Tripkolic ''Sevgilim'' Şarkısının Sözleri

Tripkolic ''Sevgilim'' Şarkısının Sözleri

tripkolic, sevgilim, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Gözgöze geldim ruhumu çektin al benim kalbim senindi sevgilim aşk buysa yaşıyorum dünümü karaladım nedendir bilmiyorum ben aşkı seviyorum sevdamı yaşıyorum kalbime yazıyorum gerek de duymuyorum dünüme bakmıyorum seninle dolu dolu ben mutlu oluyorum yanında titriyorum kolunda ölüyorum benim tek...
  4. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  5. Günaydın mesajları günaydın sözleri

Günaydın mesajları günaydın sözleri

Güne başladığınızda özellikle sevdiğiniz bir dostunuza, arkadaşınıza yada sevdiceğinize güzel bir söz gönderin cep telefonunuzdan meleklerim... ♥Herkez meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkez güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim ♥Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar...

Sayfayı Paylaş