gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güzel Sözler Face Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel Sözler Face Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meraklısına Face Sözleri kısa ve anlamlı

Meraklısına Face Sözleri kısa ve anlamlı

"sen onun hayatında bir seçenek isen onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsade etme..." "bir yerden düşenin parçası bulunurda gönülden düşenin parçası bulunmaz..." Eski SevgiLinizin 'NasıLsın' Mesajı UmutLandırmasın Sizi. Her KatiL ÖLdürdüğü Kisiyi Merak Eder . . "senin için başkasıni terk eden gün gelir başkası içinde seni terk eder..." • Ah Şu SeviyoRum...
  2. Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

face sözleri face ..Vur davulcu davula sevdiğim kalksın sahura. Kalbi gelmedi AŞK'A bari gelsin imana... :)))) Senin icin ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni birgün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem birgün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdigim sev ne olur benim seni sevdigim gibi. Sigarayla Akla Gelen, İzmaritle Yere Düşer.... Kaşla göz arasında halt...
  3. Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları

Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları

En Güzel Face Sözleri Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları Facebook sayfanızda çok güzel sözler mi paylaşmak istiyor sunuz? O halde bizde size bu konuda yardımcı olalım ve size en güzel face sözlerini sunalım Melek'ler. En güzel facebook sözleri Güzel Facebook mesajları sizlerle Güzel Sözler Face Sözleri Dün gece, hiç tanımadığım bir Travestiye rastladım sırf sana benziyor diye...
  4. face için 2013 komik sözler paylaşın

face için 2013 komik sözler paylaşın

Hadi bakalım yeni yılda da face hesaplarımız sayenizde şenlensin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da face sözleri bekliyoruz melekler mekanında :) İlk istek bendne olsun face için komik sözler 2013 :)))
  5. facem için günaydın sözleri yazarmısınız

facem için günaydın sözleri yazarmısınız

Sabah kalkınca ilk işim facemi kontrol etmek.Bu arada ilk açan ben olduğumdan arkadaşlarıma da ilk günaydını ben yazıyorum.Bunun için face günaydın mesajlarına ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş