gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğru Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğru Sözler arıyorum ben facede ya da msn de kullanacam artık gerisini siz düşünün :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğru Sözler Kısa
    - Sevgi Kalbinizden Çıkan Cömert Duygularınızdır.

- Sevmek Hayatı Yaşamanın Bir Kuralıdır.

- Beyaz Gülün Gölgesi Bile Siyahtır.

- Hayatta Ne Ektiysen Özüne Ahirette Onu Biçersin.

- Az Konuşanın Sözleri Daha Etkindir.

- Yaşamak için Herkesin Bir Sebebi Vardır.

- Para Açlığı Giderir, Hüzünlenmeyi değil, Ekmek Karnını Doyurur Geleceğini Değil.

- Bugünlerinin Temelini Atmayan Yarınlarına Bina Kuramaz.

- Beyaz Gülün Gölgesi Bile Siyahtır.

- Fazla Söz Dert Az Söz Düşünce Getirir Karşındakine.

- Bir ilişki ne kadar zorluk atlatabilmişse o kadar değerlidir.

- Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, cehaletin bedelini hesaplayın.

- Her önüne çıkana sarılıp yaprak gibi savrulmaktansa, gerçek sevdiğine sarılıp ağaç kökü gibi sağlam ol.

- Aşk İnanılmaz Bir Çok Anıya Kucak Açar.

- Bu Hayatta Acı Olmasa Tatlıda Olmazdı, Hüzün ve Sevinçler Gibi.

Doğru Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru söz...

Doğru söz...

doğru sözler facebook dogru sozler dogru sözler facebook 2011 Asalet; Boyda değil, SOYDA İncelik; Belde değil, DİLDE Doğruluk; Sözde değil, ÖZDE Güzellik; Yüzde değil, YÜREKTE olur . . .
  2. doğru kadın-doğru adam

doğru kadın-doğru adam

ben büyük bir zevkle okudum umarım sizde beğenirsiniz bu hikayeyi:):) ders çıkartılacak bir konu aslında :) Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; "Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!" Adam bunun üzerine; "Yanlış kadınla evlendim de ondan!" diye...
  3. Doğru Sözler 2012

Doğru Sözler 2012

Doğru Sözler 2012 Selam beyler bayanlar, sizin sitenizde Doğru Sözler aradım buldum ama ben yeni sözler istiyorum 2012 yılından olsun
  4. 2012 Doğru Sözler Mesajlar

2012 Doğru Sözler Mesajlar

Doğru Sözler 2012 2012 Doğru Sözler Bazen karşınızdakine çat çat laflar etmek istersiniz hani melekler :) Lafı dolandırmadan , yüzüne çarpmak işstercesine.. İşte öyle söylenmiş birbirinden doğru ve net sözler paylaşacağız sizlerle.. :) - Söz bir kantar! Gün gelir seni de tartar, doğru söylersen şerefin artar, yalan söylersen ocağın batar. - Güzellik çoğu zaman kusurları gizleyen bir...
  5. su içsem yarıyor sözü doğru mu

su içsem yarıyor sözü doğru mu

kızlar bu su içsem yarıyor diye bi söz var kilolular kullanıyor bu gerçekten doğru mu ?

Sayfayı Paylaş