gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaliteli Mesajlar arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam millet ben arkadaşlarım için face de ya da msn de kişisel iletimde yazacağım Kaliteli Mesajlar arıyorum sizden de bu konuda yardım istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaliteli Mesajlar arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıymetli Mesajlar arıyorum ben

Kıymetli Mesajlar arıyorum ben

merhaba arkadaşlar sizden benim için çok kıymetli olan biri için dünyanın en kıymetli şeylerini de versem az gelen biri için sizden elşimden geleni istiyor ve onun için kıymetli mesajlar yazmama yardım istiyorum.
  2. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  3. İçten Mesajlar arıyorum ben

İçten Mesajlar arıyorum ben

Arkadaşlar bana acil tarafından içten mesajlar lazım ama o kadar çok içten olmalı ki okuyanın içi kımıldamalı içi canlanmalı artık siz anladınız onu :)
  4. Kıl Mesajlar arıyorum

Kıl Mesajlar arıyorum

Biri var çok kıl biri ve ben ona çok ama çok kıl oluyorum onu da kıl etmek istiyorum o nasıl beni kıl ediyor bende onu kıl edeceğim:D Bu yüzden de sizden Kıl Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  5. Şöför Mesajları arıyorum ben

Şöför Mesajları arıyorum ben

Yeni erkek arkadaşım bir şöför:D:D İlk defa bir şöför arkadaşım oldu daha önce hiç tanıdığım şöför bile olmamıştı. Şehirler arası bir nakliye firmasında çalışıyor:D Sizden onun için Şöför Mesajları yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş