gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Harika Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Harika Mesajlar Selam millet harika mesajlar arıyorum ben sizin sitenizden bakamadım sizden bana yollamanızı bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harika Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birbirinden Harika Mesajlar 2012

Birbirinden Harika Mesajlar 2012

harika mesajlar 2012 harika sözler güzel sözler 2012 Dostlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiğinize yollayabileceğiniz, her türlü duyguyu yansıtan birbirinden güzel mesajları, sözleri biraraya topladık melekler :) Alın elinize telefonlarınızı yollayın :tik: • Kurtlar kuşlar dile gelseler, tüm dertlerin bitti diye müjde verseler, bu fani dünyayı bana verseler, dönüpte bakmam sen olmayınca....
  2. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  3. Aşkınıza Harika Mesajlar İster misiniz ?

Aşkınıza Harika Mesajlar İster misiniz ?

Anlamlı aşk sözleri Sevgiliye anlamlı mesajlar En son sizlerle paylaştığımız çok anlamlı aşk öesajları başlıklı konumuzun ardından bu sayfamızda da Sevgiliye anlamlı mesajlar ile sizlerleyiz sevgili melekler ... Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar "seni seveceğim"......
  4. Harika Romantik Mesajlar 2013

Harika Romantik Mesajlar 2013

Bu konu en güzel romantik mesajlar 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiğiniz insana dünyanın en güzel cümlelerini kurmak, ne güzel sözlerle onu şımartmak isteyebilirsiniz. Ancak öyle anlar gelir ki ağzınızdan tek kelime laf çıkmaz, tıkanıp kalırsınız. İşte bu noktada yardımınıza az sonra paylaşacağımız harika romantik mesajlar yetişebilir. Hemen birini seçin ve...
  5. Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014

Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014

sevgiliye en güzel mesajlar, sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajları Sevgili melekler, sevgilinizi sabahları en güzel cümlelerle uyandırmak, ona sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ilk siz günaydın demek istiyorsanız, şimdi paylaşacağımız günaydın mesajları işinize yarayacaktır... » Günaydın Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili......

Sayfayı Paylaş