gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Güzelliginiz icin yüz yogasi (Resimli anlatim)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

yüz inceltme yüz yogası burun inceltme egzersizleri zayıflatma hareketleri hareketleri 1. ADIM
    Yanaklarınızı hava ile şişererek 10-15 saniye bekleyin kalıncaya kadar bekleyin. Ardından nefesinizi dışarı verin. Bu khareketi 3-4 defa tekrarlayın.

2. ADIM

Önceki hareketin tersini uygulayın. Bunu 4-5 defa tekrarlayın.

3. ADIM

Gülümseyerek gevşeyin.

4. ADIM

Çene altı ve boynunuzu inceltmek için, bu hareketi her yön için tekrarlayın.

5. ADIM

Kendinizi iyice sıkıp gevşetim. Bu hareketi 3 defa tekrarlayın.

6. ADIM

Kaşlarınızı iyice kaldırarak suratınıza şaşkın bir ifade verin. Bu hareketi 5 defa tekrarlayın

gulname.com

2. betül23

betül23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resimler görünmüyor

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende de görünmüyor:S

4. Barbiee

Barbiee Forum Okuru

yüzümü incecik yaptı yaa çok güzel

Güzelliginiz icin yüz yogasi (Resimli anlatim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hücrenin Çoğalması resimli anlatım

Hücrenin Çoğalması resimli anlatım

Hücrenin Çoğalması Vücudumuzdaki her hücre bölünerek çoğalır. Bölünme sırasında hücre çekirdeğindeki DNA'nın da kopyalanması gerekir. DNA'nın kopyalanması işlemi ise, insanı hayrete düşürecek kadar kusursuz bir organizasyon, disiplin ve düzen içinde gerçekleşir. İçinde 3 milyar harften oluşan bir bilgi bankasının bulunduğu DNA molekülü, helezon şeklinde bir merdivene benzer. Kopyalama...
  2. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  3. Kolsuz Triko Resimli Anlatım

Kolsuz Triko Resimli Anlatım

triko süveter modelleri resimli süveter modelleri kolsuz web den triko süeter çeşitleri Yaz ayları için çok kullanışlı çok şık bir kazak modeli MALZEMELER: ANCHOR “Dafne” El Örgü İpliği (% 95 Akrilik,% 5 Sim) Yaklaşık 200 gr. Renk:1191 Kırmızı 4.5 numara 1 çift örgü şişi 4.5 numara yuvarlak örgü şişi Beden : 36-38. Büyük beden için ölçüler parantez içindedir. Kullanılan örgüler : Haroşa...
  4. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)
  5. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...

Sayfayı Paylaş