gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hadi degiştir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

hadi degiştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi hayırlısı =)

Hadi hayırlısı =)

Tam 2 yıl sonra sadece 2 yıl ... Çok istediğim mimar sinan güzel sanatlar üniversitesini kazanmış olarak açsam gözlerimi yenigüne.. Yeni hayatıma başlangıç yapsam heyecanla ,mutlulukla... İstanbul içn yola çıksam bir öğleden sonra.. İçimde sevinçlerim,hayallerim,umutlarım,yeni hayatım.. Yanımda ailemde olsa ama... Onlarsız yapamamki ben! İçimde biraz da hüzün olsa buradaki dostlarımdan...
  2. Hadi Len

Hadi Len

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hadi çal....

Hadi çal....

İkimiz için aynı bedende Bir ufak deli kalp diyecekler Kimi gün atacak kimi gün batacak yapayalnız… Sabah üstünü örtmediğimde , saçını sevip aşk dediğimde Geceler kopacak yeniden doğacak günahlarsız Seni öptüğüm ilk gece bahçede yüreğim duruyor orda öylece Hadi git getir ağlayınca otur yanıma… Denedim yetecek mi ki sabrımız Bitecek mi gönüldeki kahrımız.. Hadi ben bi hata yapıp...
  4. Tarz Degişimi

Tarz Degişimi

tarz değiştirmek tarz değiştirmek istiyorum imajımı istiyorum tarzımı kendi tarzımı nasıl yaratabilirim Arkadaşlar kendimce çok önemli bir karar alarak imajımı tamamen degiştirmeye karar verdim.Yaşımın 16 olmasına rağmen çok klasik ve sade giyimli briyim.Bu yüzden insanlar beni 18 ile 20 yaş arasında sanıyorlar.Bende yaşıma uygun giyinmek istedim ve hem sizlerden yardım öneri alarak hemde bazı...
  5. Hadi gülümse...

Hadi gülümse...

İnsanın ruh güzelliğinin en cazibeli belirtisi hiç kuşkusuz gülümsemesidir. Tebessüm,duyguların huzura kavuşmasının sevimli bir ifadesidir.En sıkıntılı ve öfkeli anlarımızda bile gülümseyen bir çehreyle karşılaştığımız zaman ister istemez duygularımızda bir durulma,yüz hatlarımızda bir yatışma olur. Çevremizdeki insanlarla güzel ilişkiler kurmada,cazip bir bağ meydana getirmede ilk tesir...

Sayfayı Paylaş