Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

lalezarcım bu konuyu kapattın sandım kapatmadıgını goruncede ayrı mutlu oldum gleısmelerı vereyımde lısteye ekle:) klomene basladık çatlatma iğnesi yaptrdım olmadı bu ay.. gobekten ıgneye baslayagız nasıb olursa

yok canım kapamadım da yazan olmayınca gerilere düşmüş sadece :)
Ekleyelim canım hadi hayırlı olsun inşallah, o iğneler epey yumurta oluşturuyor bende yapmıştım kendime :)

ANNE OLMAK İSTEYEN MELEKLERİN SORUNLARI:
LALEZAR : 3 yıllık evli, 2 yıldır bebek istiyor, yaş 39, 2010 yılında sebebi belirlenemeyen 2 düşük yaptı, kilo verme aşamasında...
TUVANNA: HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
TUNAA : HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SALKIM : HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE<!-- google_ad_section_end -->
BEMBEYAZ :6 yıllık evli, 1 kızı var, 2. bebeği istiyor, Adet düzensizliği ve kilo fazlası var, kilo veriyor..
ŞİMAL : Pko hastası, yumurtlama iğnesine basladı, hadi bol yumoşlar inş..<!-- google_ad_section_end -->
HAZAN_11 : HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
POZİTİF_BABY : 1 yıllık evli, pko hastası, korunmamasına rağmen bir yıldır bebeği olmadı...<!-- google_ad_section_end -->
DİVİNİTY: 10 yaşında tedaviyle olmuş bir kızı vad, 2. bebeğini istiyor, 3 senedir tedavi görüyor
prolaktini yüksek yumurtlamasına engel oluyor... kilo fazlası da var..
yumurtlama olursada fazla gelişip kistleştiği için şimdiye kadar hamile kalamadım
klomenle deniyoruz ...
ÖZLEMOZDMR: Pko hastası, kilo vermesi gerekli..
<TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_20_643043', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>

Son düzenleme:
nehir

selam kızlar ben nehir. hayıt suyu die bişey war banada bi arkadaşım önerdi aktarlarda var 10tl. oda bebek sahibi olmak istiyodu olamıyodu hayıt suyu içti öbür aya hamile kaldı :))

Geri