gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hakka aşık olanlar ilahisi derdine derman isteyen gelsin hakka aşık olan sözleri olan kişi kişi sözleri Bu yol Hak yoludur Hakka aşık olan gelsin
    Hak yolu derman yoludur
    Derdine derman arayan gelsin
    Hak Muhammedin yoludur
    Muhammed Rabbinin Gülüdür
    Sevda Güllerde gizlidir
    Gönlünde Gül sevdası isteyen gelsin
    Hak hayatın manasıdır
    Hayatı anlamak isteyen gelsin
    Hak sabrın kalesidir
    Sabrı arayan gelsin
    Hak mutluluk yoludur
    Mutluluk arayan gelsin
    Hak adalet divanıdır
    Adalet isteyen gelsin
    Hak insanda gizlidir
    Kendini arayan gelsin
    Hak rahmetin ummanıdır
    Rahmet isteyen gelsin
    Hak saygı yoludur
    Saygı arayan gelsin
    Hak sevgide gizlidir
    Sevgi isteyen gelsin
    Hak yolu umut yoludur
    Ümitsizliğe düşen gelsin
    Bu yol Cennet yoludur
    Cenneti isteyen gelsin.

Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın ile aşıklar Yansın ya Rasûlallah İçip aşkın şerabın Kansın ya Rasûlallah Şol seni seven kişi Verir yoluna başı İki cihan güneşi Sensin ya Rasûlallah Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah Aşık oldum dildare Bülbül oldum gülzare Seni sevmeyen nare Yansın Ya Resulallah Şol seni seven sübhan Oldu kamuya sultan Canım yoluna kurban...
  2. gel ilahisi

gel ilahisi

gel imanım gel ilahisi imanım suyum sıcak oldu suyum sıcak oldu dinle Azral geldi canıma Şeytan başladı çalıma Şeyhin bakınsın halime Gözüm yaşla doldu gel gel Son nefeside alıyor Biri çenemi bağlıyor Çoluk çocuğum ağlıyor Evim figan doldu gel gel Camide sela verdiler Uzaktakiler geldiler Gözümü açık gördüler Gözüm açık geldi gel gel Can boğazımda duruyor Şeytan imanım çalıyor Dilim...
  3. Aşık Oldum şanina ilahisi

Aşık Oldum şanina ilahisi

hakka aşık oldun ise ilahisi sözleri hakka aşık oldun ise ilahisi Aşık oldum şerefine şanına Canım sana kurban olsun Muhammed Senin aşkın ile kıydım canıma Canım sana kurban olsun Muhammed Seni sevdim ben usandım canımdan Bekliyorum haber gelmez cenandan Senin aşkın ile geçtim bu candan Canım sana kurban olsun Muhammed Seni sevmeyen canı niderim Seherlerde ahu feryat ederim Şefaat...
  4. gelsin beru ilahisi

gelsin beru ilahisi

Seyrimde bir şehre vardım Gördüm sarayı güldür gül Sultanımın tacı tahtı Bağı duvarı güldür gül Gül alırlar gül satarlar Gülden terazi tutarlar Gülü gül ile tartarla Çarşı pazarı güldür gül Toprağı güldürtaşı gül Kurusu güldür yaşı gül Has bahçesinin içinde Servi çınarı güldür gül Gülden değirmeni döner Anı ile gül öğünür Akar suyu döner çarkı Bendi pınarı güldür gül Ak gül ile kırmızı gül...
  5. çocuklarına aşık olanların köşesi

çocuklarına aşık olanların köşesi

evet kızlar tüm anneleri buraya dawet ediyorum ewlat aşkıyla yanıp tutuşmak ne harika bişey hadi ewlatlarımızı birbirimize anlatıp gülelim:)sizleri bekliyorum

Sayfayı Paylaş