gebe
  1. aleya

aleya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hala hamile miyim aceba

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında aleya tarafından paylaşıldı.

slmlar arkadaslar yeni buldum bu siteyi hamilelikle ilgili sorularim var:bebem:

2. aleya

aleya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben yeni üye oldum nasil nerden yazildini kime nasil cvp vercen tam bilemiyorum ya

3. aynurh

aynurh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm.öncelikle aramıza hoş geldin.herhangi bir yazıya cvp vermek için,o yazının hemen altında alıntı ile cevapla var ona tıkla ve o yazı çıktığında,cvbını yaz.yazdıktan sonra ise hemen yazdığının altında cevaplaya tıkla.yorumun karşı tarafa gider.yardımcı olabildim umarım...

4. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    aleyacım sorun ne idi

hala hamile miyim aceba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim

hamile miyim

2 ocakta eşimle birlikte olduk dogum kontrol hapi kullaniyordum ama 3 gun kullanmadim iliskiden sonra 3. Gün hap kullandim fakat kan geldi ve midemin bulantisindan yemek yiyemedim sizce hamile miyim???? Acil cevapp
  2. hamile miyim

hamile miyim

merhabalar ben 13 ocakta eşimle ilişki yasadım ve eşim kaza kurşunu olmuş olabılır dedi 13 ocakta yumurtlama günümmüş ve gebeliğin en yuksek oldugu gunum ocagın 30un da adet olmam lazım ama ara ara sıkıntı basıyo tansıyonum 10 5 midem bi tuhaf hamile olabılır mıyım sızde cmt test yaptm negatif cıktı napmam lazım :((
  3. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  4. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce
  5. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...

Sayfayı Paylaş