gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamak şıklığı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: hamak şıklığı
    ay bunlar harika ya beni taşırmıki acep:hhh:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: hamak şıklığı

çok hoşlar aklıma tatil geliyor. yazı özledim tatile gitmeyi hamakta uzanmayı özledim.eline sağlık rüyacım

hamak şıklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamak

hamak

Gelip, geçici iş olarak yorumlanır.Rüyanizda bahçenize veya kirda bir agaca bir hamak kurarak orada uzandiginizi veya bir gemi hamaginda isti-rahat ettiginizi görmek, çok yakin zamanda bir deniz yolculuguna çikacaginiza isarettir.
  2. Şıklık

Şıklık

Rüyada şık olmak, toplum hayatında ve aşkta başarıdır.
  3. Hamak ve Yatakta Şıklık

Hamak ve Yatakta Şıklık

Bu hamaklara ve yataklara bayılacaksınız :) Çok şık duruyorlar. Ben yatsam bu yataklara üzerinden kalkmak istemem :) Çok zevkli birşey olsa gerek :) Bakalım siz beğenecek misiniz meleklerim? Bu çok şık durmuş :) Bu büyüleyici duruyor :) Bu tam üzerinde uyumalık. Çok rahat duruyor :D
  4. evinizin rahatlığında hamak keyfi

evinizin rahatlığında hamak keyfi

yaz hamak yapımı yaz geride kaldı sahiller piknikler orman çayır çimen hepsi geçti artık:D ben keyfime düşkünümdür diyorsanız aman rahatınızı bozmayın açık hava gibi olmasada evinize yada bahçenize koyup keyif yapabileceginiz hamaklarda var tabi:) nasıl mı işte.....
  5. Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfi Yeni hamak modeli Hamakta uyku keyfi başka birşeye benzemez sanırım. Ne zaamn pikniğe gitsem hamağımıda yanımda götürürüm. 30 dakika bile hamak keyfi yapsam tüm yorgunluğumun gittiğini hissederim. Bu hamak modelinide çok beğendim çünkü nereye asacağım derdi yok. Geniş balkonlar için ideal bence. Evinizin rahatlığında hamak keyfi için bu model ideal bence.

Sayfayı Paylaş