gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalma isteği ilk kimden geldi?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamile kalmaya yardımcı bitkiler Hamile olmaya hazırmısınız

Merhaba kızlar
    hamile kalmaya karr verdiniz ama bu fikir ilk kimden çıktı
    eşinizdenmi yoksa sizdenmi

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tabiki benden evlendiğim ilk günden beri istiyordum eşim istemedi şimdi istiyoruz inş nasip olr

hamile kalma isteği ilk kimden geldi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalma riskim nedir :(

hamile kalma riskim nedir :(

merhabalar arkadaşlar.2 gün önce erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdik.tam bir birleşme olmadı ve boşalmada olmadı ama zevk suyu denilen birşeylede hamile kalınabiliyormuş bugün adet kanamam olacak acaba kanama olduktan sonra hamile kalma gibi birşey söz konusu olabilirmi :(
  2. hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

Hamileliğinizi ne zaman ögrendiniz Hamileliğinizi nasıl söylediniz Merhabalar, Hamile olduğunuzu ilk öğrendiğinizde kiminle paylaştınız ben işyerinde birkaç arkadaşımla hemen paylaştım ama ailemde tabiki ilk önce eşimle paylaştım akşam eve gitmeyide bekliyemedim msj attım :) eşim ise gözleri dolmuş sesi tikrek halde beni aramıştı
  3. stress hamile kalmayı zorlaştırıyor

stress hamile kalmayı zorlaştırıyor

Nasıl hamile kalınır Hamile kalma yöntemleri selam kızlar, benimde herzaman desteklediğim bir konu bu stress kesinlikle herşeyin düşmanı olduğu gibi anne olmayıda engelliyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Bülent Uran, anne olmak istediği halde hamile kalamayan, yapılan tetkiklerde hiçbir fiziksel probleme rastlanmayan kadınlara, stresten uzaklaşmalarını tavsiye ediyor. Dr....
  4. hamile kalmanıza yardim

hamile kalmanıza yardim

Mrbb hamile kalmak istyrsnz oncelikle tabiki bol dua edin snrasnda ilk once doktra gdp rutun kntrolunzu yaptrn eger saglkliysnz evde quick marknn yumurtlik testi gitti gidyorda cok ucuz ondan alin ve adet bitimnden 5 gun snra yapmaya baslayn testi bu arada iliskiyede baslayin hergun ve yumurtlk testinde 2 cizgiyi gordgnz an o gunde muhakak iliskiye girin cnku 42 saat snra yumurtnz catlick vee...
  5. Hangi günler hamile kalmam?

Hangi günler hamile kalmam?

Dogum kadın doktorların bazı açıklamalarına göre. korunmasız girilen ilişki ne zaman olursa olsun gebeliğe sebep olabilir. Fakat düzenli ve 28 günde bir adet gören bir kadında yumurtlamanın (ovulasyon) en sık 14. gün olduğunu düşünürsek adetinin 8. ve 18. günleri arası ilişki için en riskli idönemdir. Bu dönem dışındaki günler daha az risklidir. (Çünkü yumurta hücresi 1 gün, sperim 3 gün...

Sayfayı Paylaş