Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

LİSTE;

BeKLeMeDeKiLeR;

Gülgüzeli.................22 Temmuz(haber var mı?)
Güler.......................6 Ağustos (haber var mı?)

Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)

zuzus.......................15 Eylül
Blackrain................24 Eylül
aynil.......................29 Eylül
CHATLAK.................29 Eylül

Eros..........................3 Ekim
ÖZDO.......................10 Ekim
CaRiZmA.................. 11 Ekim
Güldünyam.............13 Ekim
selda.....................(tarih belli değil)
fnd72.....................(tarih belli değil)

HaMiŞLeR;

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii

Liste güncellenmistir :)

Sema ablam sen gercekten bitanesin :)
Canim arkadaslarim moraliniz ne olursa olsun bozulmasin, er yada gec hamile kaliriz ins. Ben sahsim adina konusursam cocugum olmasada, kader, allahin bir bildigi var der yasar giderim...

Allah(c.c) sıkıntıyı üzüntüyü kayıbı dağlara taşlara vermiş..
Dağ taş sıkıntıya üzüntüye dayanamayıp yıkılmış bunun üzerine kullarına üzüntüyü kayıbı sıkıntıyı vermiş...Ve insan oğlu her türlü şerrin sıkıntının ölümün kayıpların arkasından üzülmüş ağlamış ama allahın bizlere aynı zamanda verdiği sabır biz kulların ayakta durmasına sebep olmuş.....
Büyüklerimiz boşuna sabrın sonu selamettir dememişler allahın bizlere verdiği her sıkıntıda inanın bir hayır var sıkıntılarımızın sonu bizlere mükafat olarak dönecektir.Ama bu dünyada ama ahirette
ben umutluyum biliyorum ilerde sizlerin burda sevinçli haberlerinizi alıcak düğün bayram yapıcaz yalınz bir şartlaaa umudunuzu yitirmeyin elinizden geleni ardınıza koymayın bunu yaparkende hayatınızı yaşayın benim gibi ömrümün son baharı son demidir artık :D demeyinnnn :)
Yaa varyaa çok yaşlıymışım gibi konuşuyorum:D bazen kendime şaşıyorumm beni bir görseniz hepiniz şoka girersiniz inanınn sizlere bilmişlik yapmak için yazmıyorum bunları biraz erken olgunlaştım bunun sebebi hep eşim olacak kişi:D çevremdeki herkez bana cadıı derr eli maşalı derr :D
birinin yanlışını görünce illa düzeltsin diye uğraş veren biriyim kendimden örnekler verip tabii aynı şeyleri yaşıyor yada yaşamışsak benim düştüğüm hataya düşmemesi için onu dürtüp :D uyandırmaya çalışıyorum gerçekten yaşadıklarım beni erken olgunlaştırdı.
Ama bir yanım halaaaa çocukk :)

sizi seviyorum ben yaaa
her ne kadar tanışmamış olsakda hiç birinizi görmemiş olsamda burda üyeliğimin henüz 3.haftasını bitirmiş olsamda sanki sizleri 40 yıldır tanıyor gibiyim...
İyiki varsınız....
Sevgi ile kalın

kızlar hepinizin desteğine çok teşekkür ederim şimdi düzeldim kafam rahatladı tabi bir ağlama krizinden sonra ...:hhh:
ama kendimi hasta ettim yatıyorum şimdi baya rahatsızım insanın kendine yaptığını başka kimse yapamıyor gerçekten sema abla çok haklı ah bide elde olsa keşke ...
şimdi hepiniz uyuyorsunuz tam meleksiniz yani insan uyurken çok masum ve savunmasız oluyor

hepiniz çok güzel rüyalar görürsünüz inşallah şekerler

eros canım hayırlısı olsun üzülme bence eşinde kafaya takmasın tedavisiz bir durum değil tedavisi var ve başlıyorsunuz sizden daha kötü durumda olanlarda var arkadaşımında çocuğu olmuyor eşinden dolayı ve imkansız çocuğunun olması eşi ameliyat bile oldu hiç sperm bulamadılar hala çok şanslısınız olmayacak dememiş hiç kimse..
ayriyetten bu kadar meleğin duası ve desteği var herzamda yanındayız canım

Canım hayırlısı olsun blackrain dediği gibi benimde bir arkadaşımın eşinden kaynaklanıyordu.
Ve eşi inatla benden olamaz diyip duruyordu.Çok şükürki daha sonra tedaviyi kabul etti şimdi ikizleri var çocukları bir görsen boyları kadar oldular.

Kadının kısırı olmaz kusuru olur
derler.......
Allah kısırlığı erkeğe vermesin onlar bizim gibi metanetlide değiller allah yardımcınız olsun.Sakın üzülmeyin en azından şansınız var bunada şükür etmek lazım yaa hiç şansı olmayan ne yapsın..
Canımm dualarımız sizinleee
hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Geri